FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oświetlenie salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bregos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto jest eksperymentować jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, szczególnie jeżeli mówimy o oświetleniu. Ja na przykład ostatnio na https://pufadesign.pl/114-zarowki zakupiłem fajne żarówki dekoracyjne i jestem z nich bardzo zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karoline
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie szukam jakiejś ciekawej stojącej lampy do salonu. Ofert w internecie jest cała masa, ale póki co najbardziej podobają mi się lampy ze strony www.kanluxforhome.pl. Mają sporo klasycznych modeli, które świetnie pasują do zdecydowanej większości aranżacji salonu. A w dodatku mają całkiem przystępne ceny. Bo w niektórych sklepach, to aż trudno uwierzyć, jak się patrzy na ceny... A sklep już sprawdzony. Mój brat u nich zamawiał żyrandol do sypialni i wszystko było ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy w którym można znaleźć nie tylko dekoracje ale również oświetlenie jak m.in lampy Pająk, które znajdziesz tutaj https://swdecore.pl/kategoria-produktu/oswietlenie/lampy-pajak/ przede wszystkim wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dostępnymi modelami i kolorami oraz sprawną dostawą. A my w końcu pięknie wykończyliśmy salon stylowym oświetleniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie salonu to ważna kwestia, przecież to tuaj spedzamy wiekszośc dnia i nasz czas wolny. Długie zimowe wieczory także głównie spedzamy w salonie, przed tv. Dlatego warto zadbac o dobre oświetlenie https://zpradem.pl/lampy-led,k5191.html Lampy led to dla mnie fajne rozwiązanie, zastanawiam sie nad zmiana moich dotychczasowych lamp i zakupem lamp led.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając nowoczesnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie lamp wiszących to koniecznie zwróćcie uwagę na https://zfabryki.pl/product-pol-3161-Lampa-Wiszaca-SUKRUS-Pionowa.html gdzie będziecie mogli znaleźć mnóstwo propozycji, jeśli chodzi o Skurus w wersji pionowej. Fajna cena i idealnie do naszego wnętrza pasuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja bym postawił jednak na nowoczesne propozycje, ale rzeczywiście nie należy to do łatwych zadań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
columbus31
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie to także element dekoracji, warto wybrać coś, co będzie pasować do całego wystroju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odie04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o oświetleniu energooszczędnym? Dla mnie jakość światła jest zdecydowanie niewystarczająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hellenka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 17

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji na to, że lubię wieczorami czytać w salonie, kupiłam sobie małą ,stojącą lampę na https://www.cudownelampy.pl/lampy-stolowe.html . Świetna sprawa, mogę siedzieć w przyjemnym półmroku i delektować się książką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że każdemu będzie podobało się coś innego. Ja jestem zwolenniczką nowoczesnych rozwiązań. bardzo podobają mi się nowoczesne lampy do dodmu. Dlatego też szukałam tutajh ttps://apmal.pl/elementy-metalowe-c-60.html fajnych żyrandoli. Takie metalowe świetnie się prezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
philip.hayes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Kozy

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie powinno być dopasowane do naszych potrzeb. Rozmieszczenie okien powinno być również odpowiednie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

philip.hayes napisał:
Oświetlenie powinno być dopasowane do naszych potrzeb. Rozmieszczenie okien powinno być również odpowiednie.


Niestety nie zawsze możemy mieć wpływ na rozmieszczenie okien. W starym budownictwie chyba nie do końca było to przemyślane i w takiej sytuacji jesteśmy zdani na sztuczne oświetlenie. Ale mi to akurat nie przeszkadza bo mam upatrzone labra oświetlenie i szukam teraz tylko sklepu z takim asortymentem. Może ktoś z was polecić taki sklep albo pokazać jak takie lampy prezentują się w pokoju ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie wyglądają żarówki typu edison ledowe, te z widocznym żarnikiem. Fajnie sprawdzą się w salonie, kuchni. Po oświetlenie warto sobie zajrzeć na stronkę https://strefaledowa.pl Mają tu bardzo duży wybór ledów, zasilaczy itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cruickshank.oswaldo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybierać ciekawe formy oświetlenia, które dodatkowo ozdobią wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Sie 08, 2020 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas to trzeba będzie popracować troszkę nad techniką oświetlenia, bo nie da się tak po prostu zrobić czegoś porządnego, a chcę oświetlać wspaniale błyszczące się ściany i mam nadzieję, że coś dobiorę. Widziałam, że sklep internetowy https://www.interblue.pl/ ma w ofercie najróżniejsze produkty, także jestem dobrej myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy