FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w mieszkanie pod wynajem
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 1:15 pm    Temat postu: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad mieszkaniem przeznaczonym pod najem. Mam albo mogę mieć takie mieszkanie w dość przystępnej cenie w kamienicy we Wrocławiu. Mieszkanie jest duże (chyba coś koło 80 m2) i myślę, że ciężko może być ze znalezieniem chętnego na wynajem w całości. Inne rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Wrocław to może jako wynajem poszczególne pokoje? Dużo studentów jest, więc na brak chętnych raczej byś nie narzekał. Jeszcze zależy która część Wrocławia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie, która część Wrocławia zainteresowanie powinieneś mieć spore. Jeżeli obawiasz się sam zając tematem wynajmu przekaż temat fachowcom, którzy od a do z zajmą się tym tematem za Ciebie. Moi znajomi, którzy z Wrocławia się przeprowadzili właśnie tak zrobili i chwalą sobie takie rozwiązanie. Wynajem Bezpieczny wynajmuje ich mieszkanie, dogląda i sprawuje nad nim pieczę, a oni otrzymują należne profity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat rynek mieszkaniowy, szczególnie w dużych miastach stoi na tyle dobrze, że mieszkania pod wynajem, to aktualnie naprawdę świetna inwestycja. Szczególnie dobrze sprawdzają się apartamenty w takich lokalizacjach http://wan.com.pl/ . Wiele osób w stolicy czy Krakowie pracuje na zasadzie kontraktów i chętnie wynajmują nowoczesne apartamenty na rok czy dwa, więc na pewno zainteresowanie wynajmem takiego mieszkania będzie ogromne zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Niezależnie, która część Wrocławia zainteresowanie powinieneś mieć spore. Jeżeli obawiasz się sam zając tematem wynajmu przekaż temat fachowcom, którzy od a do z zajmą się tym tematem za Ciebie. Moi znajomi, którzy z Wrocławia się przeprowadzili właśnie tak zrobili i chwalą sobie takie rozwiązanie. Wynajem Bezpieczny wynajmuje ich mieszkanie, dogląda i sprawuje nad nim pieczę, a oni otrzymują należne profity.


A możesz się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie? Jak taki wynajem wygląda i w ogóle? Koncepcja ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leniewska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Piła

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady. Przydadzą mi się z całą pewnością Smile
_________________
W życiu nie chodzi o to, żeby być bezpiecznym(...) Trzeba żyć pełnią życia, głęboko oddychać i słyszeć bicie własnego serca!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funky88 napisał:
Aza napisał:
Niezależnie, która część Wrocławia zainteresowanie powinieneś mieć spore. Jeżeli obawiasz się sam zając tematem wynajmu przekaż temat fachowcom, którzy od a do z zajmą się tym tematem za Ciebie. Moi znajomi, którzy z Wrocławia się przeprowadzili właśnie tak zrobili i chwalą sobie takie rozwiązanie. Wynajem Bezpieczny wynajmuje ich mieszkanie, dogląda i sprawuje nad nim pieczę, a oni otrzymują należne profity.


A możesz się dowiedzieć czegoś więcej o tej firmie? Jak taki wynajem wygląda i w ogóle? Koncepcja ciekawa.


Zapewne chodzi o firmę DJN. To firma która zarządza mieszkaniami. Dajesz im swoje mieszkanie, podpisujesz z nimi umowę tak, jakbyś im wynajmował a oni dalej podnajmują pokoje studentom/pracownikom, dbają o porządek i regularne płatności. Najważniejsze w tym jest to, że o nic się nie musisz martwić, bo wszystko jest na ich głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł wg mnie dobry. Tylko realizacja też musi być dobra Smile Skupiłbym się tu na korzystnych ofertach z niskimi cenami za metr kwadratowy. Widziałem ostatnio taką ofertę w Walendowie pod Warszawą. Strona dewelopera mówi, ze ceny od 4600 za metr. Wg mnie przyzwoicie Smile Sami sprawdźcie: http://www.walendowpark.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Nadmołtawie Apartments mają być mieszkania na wynajem, przynajmniej część z nich w całej inwestycji. Deweloper już rozpoczął sprzedaż. Warto sprawdzić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem sobie ofertę DJN i widać, że w ofercie mają dużo lokalizacji, więc sporo osób im zaufało. Z mojego punktu widzenia to dobrze świadczy o nich. Musze umówić się na rozmowę i zobaczymy jak to wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma taką możliwość to jak najbardziej polecam, bo to bardzo opłacalne. Sama mam jedno mieszkanie, które wynajmuje i chce kupić kolejne, które już nawet znalazłam na tej stronie http://www.russjan.com/ , ale musze jeszcze dopytać w banku o moją zdolność kredytową. Mam nadzieje, że uzyskam kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto mieć sprawdzonego notariusza, najlepiej z dobrą taksą Smile My się trzymamy kancelarii notarialnej pani Doroty Szuman-Krzych http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/ ze Szczecina (mieszczą się przy Struga). Solidnie tam, fachowo i rzetelnie a do tego wszystko przebiega w miłej atmosferze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na takie mieszkanie dobrze jest mieć na uwadze przede wszystkim to, że musi być ono położone w dogodnej lokalizacji. Wówczas nie będziemy mieć żadnych problemów ze znalezieniem chętnego. Dobrym przykładem jest chociażby warszawska Praga, gdzie można nabyć świeżo wyremontowane mieszkania. Na stronie https://praskiekamienice.pl/ można zobaczyć pełną ofertę, jeśli ktoś byłby zainteresowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praga to fajna dzielnica, historyczna, na niektórych kamienicach widać jeszcze ślady wojny bo stoją nietknięte chyba od tamtych lat. To taka typowa dzielnica lubiana przez artystów. Nie zamieniłabym jej na swój Wilanów za nic w świecie, tam jest za to dużo przestrzeni i zieleni, piękne, nowe osiedla takie jak Oaza Wilanów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funky88 napisał:
Sprawdziłem sobie ofertę DJN i widać, że w ofercie mają dużo lokalizacji, więc sporo osób im zaufało. Z mojego punktu widzenia to dobrze świadczy o nich. Musze umówić się na rozmowę i zobaczymy jak to wyjdzie.

Dużo lokalizacji to też atut dla osób wynajmujących, bo mają wybór. A to sprawia, że na brak klientów nie narzekają. Do tego stosuja zabezpieczenie w postaci OC, więc taki najem przez nich na pewno bedzie bezpieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy