FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Idealne apartamenty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 764

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 1:33 pm    Temat postu: Idealne apartamenty Odpowiedz z cytatem

Ostatnio skorzystałam z oferty https://riverfront.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Znalazłam idealny apartament dla całej mojej rodziny. Teraz każdy będzie miał swój pokój a dodatkowo mam jeszcze ogródek. Jestem pod wrażeniem jak dużo jeszcze apartamentów mają w swojej ofercie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na fali jest kupowanie luksusowych mieszkań i ich późniejsze wynajmowanie. Co chwilę czytam, że ta forma inwestowania ma coraz więcej zwolenników i najwidoczniej to jest faktycznie opłacalny biznes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super mieszkania ma w swojej ofercie APM Development, np. Apartamenty Nowe Bemowo 2 - ktoś tam może mieszka albo planuje zakup? Z tego co widziałam na ich stronie, jeszcze jest trochę mieszkań, ale wiem od znajomych, którzy tam kupili, że sprzedają się w szybkim tempie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super mieszkania ma w swojej ofercie APM Development, np. Apartamenty Nowe Bemowo 2 - ktoś tam może mieszka albo planuje zakup? Z tego co widziałam na ich stronie, jeszcze jest trochę mieszkań, ale wiem od znajomych, którzy tam kupili, że sprzedają się w szybkim tempie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
murphy.nathanael
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam właśnie noclegów w pobliżu Jasnej Góry. Chciałbym wybrać się tam na kilka dni i pozwiedzać, bo jest to podobno bardzo klimatyczne miasto. Znalazłem ogłoszenie apartamentów w Częstochowie https://grono.czest.pl/zakladka/apartamenty-czestochowa/2. Może ktoś z was korzystał już kiedyś z ich oferty? Z tego co widzę mają także swoją restaurację z włoską kuchnią. Może zdecyduję się zarezerwować u nich nocleg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 86

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc pozyskać mieszkanie które będzie jak własne ale jednak wynajmowane warto zapoznać się z ofertą https://katowice.korczaka.mdr.pl . Te mieszkania będą dostępne dla najemców na umowy najmu instytucjonalnego, na bardzo jasnych zasadach z opcją wykupienia mieszkania na własność. W innych miastach także można znaleźć takie osiedla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksanford
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 3:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak znaleźć idealną ofertę z apartamentem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy