FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sklep internetowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznac, ze ostatnio smielej kupuje buty w sieci. Zakupy w sieci to wygoda, kazda kobieta lubimy zakupy, jednak nie zawsze starcza czasu zeby latac po klepach stacjonarnie. Sklep internetowy to swietne miejsce do robienie zakupow. Kazda z nas lubi zakupy, a ja uwielbiam buty. Aktualnie poszukuje butow w w kolorze niebieskim https://butymodne.pl/damskie-kolor-niebieski-c531.f109.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sklepu internetowego potrzebny jest dobry i niezawodny hosting taki jak Hekko. Oferują wysoki czas uptime, wydajne serwery - na początku możesz wybrać mały pakiet, a potem z czasem robić upgrade w razie potrzeby.
Powrót do góry
rebeeka091
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykły hosting może być niewystarczający pod sklep. Lepszy były serwer VPS, jest wydajniejszy, bardziej elastyczny. Aruba ma stosunkowo tanie VPSy z dobrymi parametrami, tu https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx można się im przyjrzeć - oparte są o chmurę, co zapewnia większą niezawodność.
Powrót do góry
pogodynka7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie sklepu bardzo ułatwiają zakupy Smile
Powrót do góry
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepach internetowych robię przede wszystkim zakupy spożywcze. Kupuje zdrowe produkty, a ich dostępność w sklepach stacjonarnych jest bardzo ogarniczona. Szczególnie lubię robić zakupy w sklepie Zakręcony Słoik. Ostatnio najczęściej kupuje w nim produkty dla dzieci z tej oferty https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-produkty-dla-dzieci
Powrót do góry
Kilof12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowanie w sieci to wybawienie dla osób, które nienawidzą chodzić po sklepach. Dobry sklep internetowy z odzieżą często jest lepiej wyposażony, niż niejeden butik i można w nim dostać niepowtarzalne ciuchy w świetnych cenach. Ostatnio przeglądałam blogi modowe i muszę powiedzieć, że szczególnie do mnie trafia panująca obecnie moda na kurtki tego typu:
https://i-butik.pl/bomberki-damskie. Podobają wam się?
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, w zależności od Waszego wyboru, możecie albo sporo oszczędzić, albo przepłacić. Właśnie dlatego ja posiłkuję się przy wyborze przewoźników takimi stronami jak Forgonetka, gdzie mogę zestawić różnych przewoźników. U mnie wyszło, że najbardziej opłacają się przesyłki zagraniczne fedex. Najlepiej zrobicie, jak sprawdzicie, co wychodzi u Was.
Powrót do góry
kibi
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oprócz sklepów internetowych zaczęłam kupować ostatnio też na arena.pl to taki portal gdzie swoje produkty wystawiają sprawdzone firmy. Całkiem często można tam kupić różne produkty (tylko nowe) w promocyjnych cenach.
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość często zamawiam w sklepach internetowych, ostatnio buty, mój ulubiony projektant Plein Philipp jest dostępny w viadellaspiga. Mam już kilka modeli ale mają teraz nowe więc coś zamówię.
Powrót do góry
przemek04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś szukał dobrej jakości ziarna i produktów do wypieków chlebowych to mogę polecić produkty od http://www.poleckitrading.com . Oprócz ziaren można się tam też zaopatrzyć w dobrej jakości przyprawy gotowych do konsumpcji.
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli prowadzisz sklep internetowy, to zapewne wiesz ile czasu zajmuje magazynowanie oraz wysyłka towarów. Jest firma która moze Cie wyręczyć w tej czynności http://perfectmeridian.pl/ Prowadzą bardzo profesjonalne magazyny, Moga dla Ciebie pakowac paczki i zajmować sie wysyłkami.
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep internetowy to naprawdę świetny biznes, w którym można wiele zarobić, ale trzeba zadbać o marketing. Ja postawiłem na strategię Omnichannel, w której wdrożeniu pomogła mi firma https://fastwhitecat.com/omnichannel/ . Zaproponowane przez nich rozwiązania pomogły mi ulepszyć sklep i przyciągnąć do niego wielu nowych klientów. Sprzedaż stale wzrasta i jest to naprawdę duży procent!
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham zakupy przez Internet, bo dzięki nim oszczędzam każdego miesiąca całą masę czasu i pieniędzy, bo oferowane przez sklepy internetowe produkty są zazwyczaj troche tańsze. Ostatnią rzeczą jaką kupiłam online jest teczka żeglarska z tej oferty https://www.codezero.pl/product-pol-43-Teczka-na-dokumenty-ZONDA-1.html . Kupiłam ją mojemu mężowi i mam nadzieje, że spodoba mu się.
Powrót do góry
ilka76
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie porady to ja lubię. Jesteście w tej sprawie bardzo pomocni.
pinki
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja bardzo lubie robić zakupy w sieci Smile Najcześciej kupuję ciuchy i kosmetyki Smile Po te frugie zaglądam na przykład do hurtowni Mimari. Znacie to miejsce ? Mają ofertę skierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówień.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: