FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strefaodchudzania
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 92

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno pięknie prezentowały się będą cytrusy, wszelkiego rodzaju kumkwaty i drzewka cytrynowe

see this page
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co to są drzewka karłowe? Są to drzewa niewielkich wymiarów, które dają spore ilości owoców. Nie trzeba wspinać się po drabinie, aby zebrać owoce, co generalnie jest dużą zaletą. Poza tym plusem jest to, że nie zabierają dużo miejsca w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej, żeby pomyślała nad tym specjalistyczna firma. Na Twoim miejscu to właśnie im zleciłbym wybranie odpowiednich krzewów, drzew, kwiatów. Pamiętaj, że ogród powinien tworzyć jak najbardziej atrakcyjną kompozycję. Mój ogród stworzony przez http://zakladamyogrody.pl/ w zupełności spełnił ten warunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacperowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Grajewo

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 2:37 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie fajnie sprawdzają się tuje, są tanie i łatwo dostępne a przy tym nie wymagają dużej pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu znalazłam drzewka karłowe i zastanawiam się nad zamówieniem kilku. Od dawna marzą mi się drzewka owocowe w ogrodzie i chyba najwyższy czas się tym zająć. Drzewka karłowe to świetna opcja dla osób mających naprawdę małe ogródki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza samymi roślinami warto także pomyśleć nad dodatkami, które mogą wprowadzić sporo zamieszania, a przy okazji nadać estetyki w naszym ogrodzie. Kamienie ogrodowe, które zakupiłem od https://www.stonegarden.com.pl/ okazały się być doskonałym pomysłem, gdyż dzięki nim mocno urozmaiciliśmy nasz ogródek. Smile[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebielka7
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się skupiła przede wszystkim na ziołach i jakiś roślinkach o jadalnych owocach. No i oczywiście jakiś żywopłot i rozłożyste drzewa, żeby się trochę odgrodzić od wzroku sąsiadów czy przechodniów.
Wybrałabym też trochę kwiatów, ale takich, które nie są trudne w uprawie, bo nie bardzo znam się na ogrodnictwie i nie chciałabym się od razu zniechęcać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii roślin polecam też zapoznać się z tematyką agrowłókniny. Taki materiał bardzo dobrze chroni rośliny przed różnymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Zachęcam więc do wizyty na stronie http://geocover.pl/, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór różnych agrowłóknin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze, że ja nie mam takich problemów. Na spokojnie wykonuje to za mnie firma warszawskie-ogrody.pl, a ja tylko czekam sobie na projekt, który na pewno będzie zaskakujący, bo firma ma nowoczesne metody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1435

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród roślin i krzewów jest naprawdę duży wybór, jednak mnie interesuje, jak dbacie o tą roślinność? Ja niestety co roku mam z tym problem i nie wiem już co robić... Może takie środki ochrony roślin od https://www.syngenta.pl/ będą dobrym rozwiązaniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 46

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie to stawiałabym na drzewka owocowe. Fajnie mieć orzech, czeresnie może jeszcze grusze w ogrodzie. Kwiatki i krzewy to tylko dodatki, nie ma tez co przesadzać z nimi. Zobaczcie sobie eleganckie donice do ogrodu w https://allegro.pl/kategoria/doniczki-i-pojemniki-doniczki-126202 na pewno przydadzą się na sadzonki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś pachnace krzewy - jaśmin, bez, czeremcha a do tego jakies ladne ozdobne kwiaty, u nas dobrze sie trzymaja hortensje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zainwestować w róże. Rewelacyjnie się prezentują i mają piękny zapach. Jeśli nie wiecie jaki konkretnie gatunek wybrać, to zerknijcie sobie na te tutaj najpiękniejsze róże do ogrodu. Każdy z powodzeniem wybierze tam coś dla siebie. Można w ten sposób mieć naprawdę niebanalny ogród, który pozazdroszczą nas sąsiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bleenter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy efekt daje budleja trójkolorowa i hortensja np w kolorze niebieskim.
Pięknym wieloletnim dodatkiem do naszego ogrodu jest równiez płonący krzew i kwitnący na niebiesko zawciągowiec Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zapewnić ogrodowi piękny i niepowtarzalny wygląd, warto zafundować mu wyjątkowe rośliny. Sukces każdego ogrodu tkwi zarówno w jego zdrowych i zadbanych roślinach jak i w ich niespotykalności. Dlatego warto skorzystać z rozwiązań jakie daje nam strona: https://www.syngenta.pl/uprawy . Możemy tutaj znaleźć mało znane odmiany dobrze znanych roślin, które na pewno sprawią, iż Twój ogród będzie pozytywnie się wyróżniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy