FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup okien
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam okna od firmy Atos i jestem z nich zadowolony. Są solidne i ładnie wyglądają, a w dodatku cena nie była bardzo wysoka. Jeśli ktoś szuka czegoś sprawdzonego to jak najbardziej polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
polmax.eu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 43
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie solidnych okien to polecam te wykonane z drewna.
http://www.lizurej.pl/okna-drewniane/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stoję właśnie przed wyborem okien dachowych do swojego domu. Musze wybrać coś, co będzie bardzo dobrze pasowało do całości, ale muszę przyznać, że niestety wybór nie jest prosty. Przeglądam sobie stronę https://portalokienny.pl/ i już mam kilka propozycji, ale oczywiście liczę się jeszcze ze zdaniem ekspertów. Mam takiego w domu, więc nie będzie to kłopot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że okna aluminiowe będą dobrym rozwiązaniem ? Rozważałam kupić któryś z produktów tej firmy http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/aluminium Oferowane przez nich aluminiowe okna i drzwi jako ściany działowe w budynkach, dopasowane są do specyfiki zabudowy i preferencji każdego z klientów. Wybór mają duży, bo mogą być stałe, rozwierne, uchylno-rozwierne, uchylne, albo podawcze. Co o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanceru
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad oknami z oknoplast-poznan.pl, czyli od przedstawiciela Oknoplastu. Ta krakowska firma podobno robi stolarkę najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tak naprawdę zależy jakie masz wymagania co do właściwości m.in izolacyjnych okien, czy zabezpieczenia przed włamaniem i warunków gwarancyjnych. Dlatego my skorzystaliśmy przed zakupem z pomocy ekspertów w tym temacie i w Warszawie trafiliśmy na firmy Anex Okna. Mają świetną obsługę, która naprawdę potrafi pomóc i nakierować bez żadnego naciągania. Do tego współpracują jedynie z najlepszymi producentami którzy posiadają odpowiednie aprobaty techniczne ITB i gwarancjami producentów oraz dbają o terminowy montaż, ponieważ mają swoje grupy montażowe. Jestem w pełni zadowolony i mam nadzieję, że tobie również udało się dopiąć wszystko na tip-top
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze podczas remontu w domu potrzebna bedzie wymiana okien. Czasem wystarczy po prostu naprawa okien zlecona specjalistycznej firmie, ktora zajmuje sie ich serwisem. Jezeli chodzi o serwis okien w Warszawie to dziala na tym terenie firma Serwis Meteo - zajmuje sie serwisowaniem okien zarowno drewnianych jak i PCV. Regulacja docisku, szczelnosc, wymiana uszczelek czy calej szyby - to dla nich chleb powszedni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach najbezpieczniej jest kupować okna na zamówienie u firm takich jak wawruk.pl . Ma się wtedy pewność, że będą pasować i są wykonane z solidniejszych materiałów, a nie z byle czego .U nas to tylko tak się buduje i my nie będziemy inni. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, przecież dom to inwestycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zawsze marzyły okna drewniane, ale jednak kumpel mi odradzał ze w praktyce mu się źle sprawują, mamy pcv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na okna drewniane? Ostatnimi czasy cieszą się one coraz większą popularnością. Zwróciliśmy na to uwagę, dlatego postanowiliśmy zawiązać współpracę z https://urzedowski.pl/ . Oni dostarczyli nam znakomite, drewniane okna wraz z drzwiami. Wszystko w znakomitej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzcie sobie koniecznie na tą ofertę http://www.e-lazur.pl . Niewątpliwe ciekawe rozwiązania ma ten salon. Oferta jest konkretna. Jeśli nie macie pomysłu co wybrać, to zawsze warto dopytać się. Swoją decyzję trzeba bowiem naprawdę dobrze przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei naszy wybór padł na znakomite okna PCV, zaoferowane przez firmę http://oknajachimczak.com/ . PCV cieszy się ostatnimi czasy sporym zainteresowaniem i popularnością, nie chcieliśmy być w tyle! Nasz dom ozdobił model Schuco Living , który okazał się absolutnym strzałem w 10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa mazowieckiego mogę polecić firmę https://www.doormir.pl/ z Garwolina. Tam znajdziecie świetne i niedrogie okna aluminiowe, drewniane i PCV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo czasu rozglądałem się za właściwymi oknami dachowymi. Znalezienie ich stanowiło dla mnie nie lada kłopot, ale wreszcie się udało! Wybór padł na ofertę https://www.pimar.pl/ , dzięki którym w moim domu pojawiły się bardzo porządne okna dachowe. I prezentują się znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrą i sprawdzoną firmą zajmującą się stolarką okienną polecam skontaktować się z www.magnat.info.pl Wykonują okna PCV i aluminiowe. Do tego oferują parapety wewnętrzne, zewnętrzne, rolety, żaluzje i verticale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy