FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zmarzczki mimiczne - jak usunąć?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryglik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 9:51 pm    Temat postu: Zmarzczki mimiczne - jak usunąć? Odpowiedz z cytatem

Niestety w genach odziedziczyłam coś takiego, jak zmarszczki mimiczne... Lwia bruzda, usta, policzki... Chciałabym to jakoś leczyć, coś z tym robić, bo obawiam się, że z upływem lat będzie to wyglądało coraz gorzej, ale nie wiem jak. Nie chcę jakiegoś botoxu wstrzykiwać, bo raz, że drogo, dwa - że boję się twarzy - maski. Macie jakieś swoje sposoby na spłycenie tych wgłębień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, świetnym sposobem na zmarszczki mimiczne jest botox - poczytaj sobie o zabiegach z botoksem np. tutaj http://www.klinikasfera.pl/botox. Tylko w pewnym źródle będziesz mogła dowiedzieć się naprawdę, z czym się taki zabieg wiążę, bo niestety narosło wiele mitów wokół tego zabiegu. A dobrze wykonany zabieg daje piękne efekty, polecam sprawdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbam o odpowiednie nawilżenie twarzy i widzę że nie mam problemów ze zmarszczkami, ale regularnie rano i wieczorem wklepuje taki krem - https://www.topestetic.pl/sesderma/azelac-krem-nawilzajacy-do-twarzy-50-ml Smile no i przy okazji masuje twarz co poprawia krążenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 249

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takich sytuacjach postawilam na laser w Mirackim w Warszawie... http://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ skora jest naprezona, pozbawiona zmarszczek, jedrniejsza i pelniejsza blasku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to u mnie super efekty daje stosowanie ECTA Solution Total Retexturizing Cream z Eldan Cosmetics. To krem silnie przeciwzmarszczkowy, zawiera m.in ektoine, pantenol, masło shea czy bioami skóry. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarszczki mimiczne są no i będą się tworzyć to nieuniknione.
Jeżeli szukasz specjalisty, który nieco opóźni proces starzenia to wpisz sobie lifting kraków
Im szybciej to zrobisz tym lepiej dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy ze zmarszczkami próbują walczyć za pomocą serum. Są też osoby, które korzystają z zabiegów lub jakiś kwasów. Ja osobiście uważam, że to serum, to całkiem fajna opcja, aby pobudzić naszą skórę do pracy. Na stronie https://www.wapteka.pl/blog/artykul/zaskakujaca-moc-ktora-drzemie-w-serum też wyczytałam dużo fajnych informacji na ten temat i mam nadzieję, że będą one przydatne i pokażą się w końcu jakieś drobne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 762

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznaj się z ofertą http://tarkiewicz.pl/uslugi/kwas-hialuronowy/ . Co prawda nie usuwałam tam zmarszczek mimicznych, ale blizny potrądzikowe i mogę wszystkim polecić. Blizny po ok tygodniu znikneły, zabieg bezbolesny. Trwał ok 25 minut. Personel bardzo miły i pomocny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co je usuwać? Te mimiczne wcale nie są takie najgorsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona też chciała koniecznie wygładzić sobie zmarszczki mimiczne. No i wybrała tę klinikę medycyny estetycznej w Warszawie Smile Dziś jest bardzo zadowolona i co parę miesięcy ponawia wizyty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie kremy na zmarszczki byście poleciły? Szukam czegoś fajnego dla mojej mamy (50+). Bardzo dba o urodę, narzeka na zmarszczki dookoła oczu, nie znam się za bardzo na kremach ale wiem,że mama sporo już ich przetestowała i jakoś zachwytu nie było. Szukałam w sklepach internetowych kremów i nic, jedynie trafiłam na krem przeciwstarzeniowy Calluna Medica, ale ja nie znam tej marki, może ktoś poradzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest teraz bardzo dużo różnych zabiegów które są skuteczne na takie zmarszczki, musisz tylko iść na konsultację do dr Ciemerych z kliniki https://artederm.pl/ ona na pewno znajdzie na nie radę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza opcja to konsultacja w dobrym gabinecie medycyny estetycznej. Spójrz np. na ofertę tego: http://panekclinic.pl/ .
Generalnie, w dzisiejszych czasach pozbycie się zmarszczek to nic trudnego. Dlatego, jeśli jesteś zdecydowana, nie trać czasu, tylko działaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że dobry krem bez problemu poradzi sobie z takimi zmarszczkami. Ja postawiłam na SynˡRésist L’visage marki Monduniq. W jego składzie znajduje się m.in peptyd z jadu węża - bardzo skuteczny w walce z oznakami starzenia. Krem działa też liftingująco. Można go dostać tylko w salonach, które współpracują z tą firmą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety nie... Krem można stosować profilaktycznie, ale na pewno nie da takiego efektu jak botox czy wampirzy lifting. Znacie ten zabieg? Polecam o nim poczytać, bo daje spektakularne efekty http://www.klinikasfera.pl/osocze-bogatoplytkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy