FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor online
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:39 pm    Temat postu: Kantor online Odpowiedz z cytatem

Witam! Potrzebuję wymienić funty , nie bardzo wiem gdzie najlepiej to zrobić Znajomy polecił mi kantor online , ale nie bardzo wiem jaki jest dobry i bezpieczny . Czytałem sporo o https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/
chwalą sobie go , korzystaliście ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, tego akurat kantoru nie znam, ale zobacz sobie http://amronet.pl/ - ja zawsze tak wymieniam - wszystko jest ok, zawsze sprawnie przelewy ida i pelne bezpieczenstwo zapewniaja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo jest dobrych e-kantorów, a i tak zazwyczaj, jak ktoś częściej wymienia, to ma swój ulubiony. Ja głównie wymieniam na stronie http://gieldawalut.com/ - bo mają bardzo atrakcyjne kursy i jasne reguły. Strona łatwa w obsłudze (także w wersji mobilnej - a czasem muszę zrobić szybką wymianę na telefonie), no i bezpieczeństwo jak w banku. Wszystko działa tak jak powinno, nigdy nie miałam z nimi żadnego kłopotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swobodnie możesz skorzystać też z Pluskantor, na pewno przewalutowanie pójdzie bardzo sprawnie, wizytówką tego kantoru są natychmiastowe transakcje i to o każdej porze dnia i nocy:) Również w weekendy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z Cinkciarza, szczególnie, że mój bank jest na ich liście natychmiastowych przelewów więc zarówno pieniądze przelewane na portfel walutowy jak i na moje konto ponownie to chwila. To na pewno duża zaleta takiej wymiany i pewnie jedna z korzyści nad kantorami stacjonarnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, nie ma to jak szybkość przepływu pieniędzy:) U mnie tak samo- jeśli bank jest na liście partnerskich, to czy zasilam portfel czy odsyłam kasę, środki księgują się prawie od razu (parę minut najwyżej). Widać więc też że kantor online jest solidny i dobrze zautomatyzowany, ponieważ od razu po zleceniu pieniądze "wychodzą" bez żadnego wstrzymywania z niewiadomych powodów itp. W zakresie przelewow za granice można z kolei wykorzystać opcję ekspres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i też dość fajną opcją w kantorach online jest transakcja społecznościowa. Na Cinkciarzu wymiana w ten sposób jest bez opłat i prowizji i można wymienić pieniądze po własnym kursie. W instrukcji jest dokładnie napisane czym sugerować się przy ustalaniu kursu by transakcja doszła do skutku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, warto pamiętać, by nie ustawiać odrealnionych kursów, bo nigdy nie dojdzie do skutku. Ale kilka razy już w ten sposób walutę wymieniłem na Cinkciarzu i to fajna alternatywa dla osób szukających jeszcze lepszych kursów walut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Styper
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często korzystam z takich kantorów. Jest to dla mnie duże ułatwienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiste:) Przewalutowanie w e-kantorze trwa parę minut łącznie z przelewem, więc po co się do placówki wybierać, zwłaszcza że kantor online również korzystniej wycenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A są kantory internetowe, które mają dodatkowe bardzo ciekawe i korzystne rozwiązania dla klientów. Kantor online, w którym ja wymieniam ma coś takiego jak opcja odroczenia płatności. Czyli kupujesz, kiedy cena jest najkorzystniejsza, a płacisz kiedy masz pieniądze. Żaden kantor stacjonarny ani bank, takich rozwiązań nie oferują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, tylko w e-kantorach można liczyć na takie praktyczne opcje dodatkowe. Ja się spotkałem też np. z programem oszczędnościowym cashback, przy każdej transakcji kantor online zwraca 20% jej kosztówSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnostwo jest wlasnie takich dodatkowych promocji, zwlaszcza na pierwsze miesiace uzytkowania. zreszta sami zobaczcie sobie na https://www.pluskantor.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę ciekawą alternatywą dla kantorów internetowych jest aplikacja Revolut. Możesz przeczytać o niej tutaj: https://freezl.pl/blog/czy-revolut-to-rewolucja-w-dziedzinie-bankowosci - umożliwia niedrogą wymianę walut Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolajna napisał:
mnostwo jest wlasnie takich dodatkowych promocji, zwlaszcza na pierwsze miesiace uzytkowania. zreszta sami zobaczcie sobie na https://www.pluskantor.pl/


Albo GieldawalutSmile Tutaj promocja trwa najdłużej, bo aż cały miesiąc od momentu rejestracji. Klient ponosi o 80% mniejszy koszt wymiany waluty w tym czasie przy każdym przewalutowaniu. Prawie jak za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy