FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Bramy Doran

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donata
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 44

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 2:00 am    Temat postu: Bramy Doran Odpowiedz z cytatem

Osobiście sprawdziłam wszystkie etapy tworzenia nowej bramy z firmą Bramy Dorad. Od określenia naszych potrzeb dotyczących funkcji garażu, przez wyznaczenie jego wielkości, usytuowania bramy i jej konstrukcji, po montaż. Mimo, że brama wyszła duża, bo podwójna, to nie wyszła zbyt drogo i jest bardzo sprawna niezależnie od pogody. Zobaczcie: http://www.bramydoran.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są ciekawe, ale dużo bardziej podobają mi się te które widziałam tutaj http://www.marmet.waw.pl/ . Takie kute, jeszcze z automatyką to dopiero świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też czego się szuka, bo jedni mogą potrzebować garażowych, inni rozwiernych i tak dalej. I nie powinno się wybierać pierwszej lepszej. Tu do dobrze opisują http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/bramy/bramy-rozwierne, gdzie masz wyjaśnienie jaka brama do czego i ile trzeba za to zapłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jeżeli chodzi o wybór bramy garażowej przede wszystkim zależało na niezawodności oraz nowoczesnym wykończeniu i te warunki w pelni spełnia według mnie brama Renomatic Light jednego z topowych producentów na naszym rynku, czyli Hormann. Pełne segmenty o grubości 42mm , w zestawie otrzymaliśmy równiez napęd ProLift 500 z 3 letnią gwarancją. Mają szeroki wybór dostępnych wersji oraz paletę kolorów. Można więc dobrać ją bez problemów pod projekt. Według mnie był to strzzał w dziesiatkę, tym bardziej że jeszcze załapałem się na promocję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy