FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór mebli do mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grelo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 12

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 9:51 am    Temat postu: Wybór mebli do mieszkania Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Zauważyłem że wielu z użytkowników tego forum jest bardzo doświadczona w kwestiach wyposażenia wnętrz, dlatego mam do was prośbę. Doradźcie mi jakie meble mogę wstawić do mieszkania o powierzchni 50m2. Zależy mi na nowoczesnym designie, oraz współgraniu ze sobą różnych pomieszczeń, tak jakby wszystko stanowiło jedną całość. Co mogę zrobić w takim przypadku? Z góry zaznaczam że meble robione na zamówienie odpadają, to za duży wydatek dla mnie, głównie przez to że niedawno kupiłem to mieszkanie. Z góry dzięki za propozycje, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o stylu industrialnym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może meble robione na wymiar? Moim zdanie to świetne i bardzo oryginalne rozwiązanie. Są bardzo dobre firmy takie jak na przykład ta http://www.indecoszafynamiare.pl/ , które zajmują się takimi usługami. Według mnie kupując meble na wymiar można je lepiej dopasować i zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na facebookowych grupach często można znaleźć stare, używane meble, których ludzie zwyczajnie się pozbywają. Od bardzo dawna zbierałem meble tego typu, by następnie poddać je stosownej renowacji. Poza malowaniem, postanowiłem uzupełnić je o świeże akcesoria. Tym sposobem wymieniłem kółka,zawiasy, rolki i zaślepki w które zostałem zaopatrzony przez Stawik http://www.stawik.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę kupić nowe szafki nocne do sypialni, bo niedawno kupiłam łózko drewniane i obecne szafki w ogóle nie pasują do tego łózka. Zastanawiam się nad szafkami z tej oferty http://lozka.net.pl/pol_m_Meble-sypialniane_Szafki-nocne_Szafki-nocne-z-drewna-swierkowego-209.html , bo są drewniane i nie są drogie. Sprawdzicie i napiszecie mi jak Wam się podobają
?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble meblami, przy aranżacji kuchni należy również pomyśleć o jej wyposażeniu. Od tego ile sprzętów będziemy w niej potrzebować zależy ilość mebli w jej wnętrzu. Jeżeli chodzi o sprzęt AGD to mogę polecić stronę http://www.candy.pl/pl/. Wysoka jakość, duży wybór, atrakcyjna cena, rabaty dla stałych klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie i swój metraż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy