FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dodatki do ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makenay
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karollo
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiadomo oprócz żywych kwiatów na tarasie i mebli białych z palet mam sztuczne zielone ściany. Świetni się prezentują, mogą być w cieniu, no bo kwiaty są sztuczne, a wyglądają jak prawdziwe, no przynajmniej te https://green-designers.shoplo.com/kategoria/panele Bardzo jestem z nich zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliza napisał:
Zachwycają mnie te idealnie stworzone ogrody i to jak ktoś zadbał o kaśzy szczegól i dobór każdej roslinki. Ważne dla mnie było by stworzyć równie piękny ogród. Dobór roślin jest bardzo wazny, ale istotne jest też to w jaki sposób bedziemy o te roślin dbać i jakich środków użyjemy. Szukałam do tego odpowidnich produktów i wtedy trafiłam na . Mają wiele nawozów czy rodzai podłoża by odpowiednio zabdac o kwiaty. Zaczełam zostasować je od tego roku i póki co wszystko pięknie kwitnie. Mam nadzieje, że bedzie tak przez całe lato i jesień.

To prawda dobór roślin jest bardzo wazny.Ja tez w moim ogrodzie mam róznorodność roślin zaczy na się od tulipanów i żonkili ,potem sukcesywnie kwitną mi krzewy.Ostatnio przerabiałam skalnik, ogrodziłam go palisadami róznej wielkości i elementami skarpowymi.Znalazłam bardzo ciekawe wzory w firmie Joniec.Bardzo interesująca kolorystyka,a ze elewację mam tez od nich to świetnie sięto razem komponuje.

Ostatnio zmieniony przez Lena102 dnia Wto Cze 12, 2018 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziesz na etapie wyboru pięknych elementów wykonanych z betonu do ogrodu, czyli m.in oczywiście kostki dekoracyjne, palisady, płyty tarasowe i jeszcze długo musiałbym wymieniać zajrzyj do oferty producenta Pozbruk. Tym bardziej, że zwracają szczególną uwagę na jakość ich wykonania oraz odpowiednich zabezpieczeń przed wnikaniem wilgoci i działaniem mrozu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: