FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkolenia i kursy ze stylizacji paznokci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 3:58 pm    Temat postu: Szkolenia i kursy ze stylizacji paznokci Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, gdzie udać się na kurs ze stylizacji paznokci, tak by faktycznie czegoś się nauczyć. Wiem, że wiele kursów to fikcja. Czy możecie polecić jakieś miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety niektóre kursy to tylko gadanie i papierek, a to bez sensu. Lepiej wybrać takie szkolenie, gdzie naprawdę można się czegoś nauczyć, bo chyba tylko o to chodzi. Dobre kursy mają w Beauty Lux. Wiem, bo sama byłam na kilku i na pewno na tym nie poprzestanę, chcę się rozwijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że dobrego kursu nic nie zastąpi ale też wielu rzeczy można się nauczyć samodzielnie, korzystając z materiałów online i ćwicząc. Ja się w taki sposób nauczyłam robić manicure hybrydowy, konkretnie z tego poradnika: http://www.magazynvip.pl/zrobic-manicure-hybrydowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy