FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Donice kompozytowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ravvis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 9:35 am    Temat postu: Donice kompozytowe Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupujecie wielkie donice kompozytowe na balkon? Koleżanka poleciła mi żebym poszukał w Internecie. No i sumie pomysł świetny bo wybór jest szeroki, wszystko zależy od aranżacji balkonu czy tarasu i od przeznaczenia dla jakiej roślinki jest potrzebna. Jednak nadal nie wiem gdzie uderzyć, który sklep będzie godny uwagi, z góry dzięki za propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście również o wykorzystaniu donic wykonanych z betonu? Jeżeli nie to z własnego doświadczenia jak najbardziej mogę Wam polecić, ponieważ jest to duża wygoda i również pięknie prezentują się przez cały rok. Szczególnie rozwiązania proponowane przez Pozbruk jak hiszpańska, grecka, duńska itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy