FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup nowego ogrodzenia domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 7:16 am    Temat postu: Zakup nowego ogrodzenia domu Odpowiedz z cytatem

Hej,
Remontujemy dom naszych rodziców i potrzebujemy pomocy w zakresie wyboru nowego ogrodzenia. Myślimy nad wyborem rozwiązania metalowego, ponieważ chcemy mieć trwałe ogrodzenie, które będzie fajnym dodatkiem do całej aranżacji ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rownież jestem za wyborem trwałego ogrodzenia które nie wymaga dużo pracy przy impregnacji, zabezpieczeniach oraz zachowa piękny wygląd na długie lata.
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli o ogrodzenia to moim zdaniem nie powinniśmy za bardzo oszczędzać, bo jest to swego rodzaju wizytówka domu. A przynajmniej powinno dobrze wyglądać od frontu, my zdecydowaliśmy się na ogrodzenie Wiśniowski, które dobraliśmy sobie w firmie Domega Poznań. Można tam liczyć na dużą pomoc obsługi, jedne z najlepszych cen i przystępne warunki gwarancyjne. Do tego w pełni dotrzymali terminu realizacji zamówienia, także jak ktoś jest z okolic to na pewno warto ich sprawdzić. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daria881
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem podobnego zdania jak mój poprzednik i właśnie dlatego postawiłam na rozwiązanie ogrodzenia metalowego od Wiśniewski, które również dostępne jest w ofercie Domega. Duży wybór modeli, rozsądne ceny i dość sprawna realizacja zamówienienia Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: