FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Salon Meblowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greedus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 7:55 am    Temat postu: Salon Meblowy Odpowiedz z cytatem

Siema. Właśnie trafiłem na dość ciekawy salon meblowy Aga - meble, wykładziny, dywany. I mam takie pytanie, czy ktoś już tam robił zakupy? Mają fajne meble do kuchni, jak na razie podobają mi się najbardziej z tego co przeglądałem tylko że totalnie nie znam tego sklepu. Co sądzicie, warto zaryzykować czy stawiać na duże firmy znane każdemu. Z góry dzięki za informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym salonem meblowym, w którym można znaleźć ciekawe meble w całkiem niezłych cenach jest www.wiktormeble.pl Jeżeli mieszkacie w Tarnobrzegu to wybierzcie się do nich. Sam zakupiłem od nich całkiem niezłe meble do swojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za ciekawym salonem meblowym, w którym znajdziecie odpowiednie meble do waszego domu to polecam wam zapoznać się ofertą https://goja.pl/ Salon ten zlokalizowany jest w Gnieźnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za kupowaniem mebli przez internet. Jeśli nadal szukasz mebli to koniecznie zajrzyj na https://i-meble.eu/pl/ Znajdziesz tam m.in meble do salonu, kuchni, sypialni itd. Ceny są bardzo przystępne. Ja właśnie przeglądam meble do sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co tylko nie wiem jak z trwałością, ja tam szczerze to polecałabym Ci bardziej sobie na zamówienie zrobić meble. W Wyszkowie jest firma Wiór-Płyt, oni cuda robią z płyt meblowych. W szoku byłam jak mi zamontowali moją kuchnię. Spodziewałam się wysokiej jakości ale te meble przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Cudo po prostu to jest. I bardzo mili są panowie, to rodzinny biznes to się mocno starają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w okolicach Torunia i rozglądacie się za odpowiednim salonem meblowym to polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.mebleoliwiatorun.pl/ Oni sprzedają solidne meble w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z fajnych salonów meblowych mogę zaproponować ten https://promykmeble.pl/. Ja się nigdy nie zawiodłam. Kiedyś bałam się zamawiać meble online, ale teraz zamawiam tylko tak. Także warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy