FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki sprzęt do kuchni?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
recqui1979
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Rochester

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 11:54 am    Temat postu: Jaki sprzęt do kuchni? Odpowiedz z cytatem

Witajcie, remontuję kuchnię i chcę kupić sobie nową lodówkę oraz mikrofalówkę. Dosyć korzystne oferty ma LG, ale zanim się na coś zdecyduję, chciałabym poznać wasze opinie na temat tej firmy oraz usłyszeć z czego korzystacie. Łącznie mogę wydać 2,5, maksymalnie 3 tysiące. Chciałabym żeby był to sprzęt wysokiej jakości i żeby nie trzeba było nic wymieniać/naprawiać przez najbliższe lata.
_________________
blog o depilacji zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gorszydrugi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam korzystam z LG i jest w miarę dobrze. Ale wybrałbym następnym razem chyba Samsunga.
_________________
fotograf ślubny - Dąbrowa Górnicza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam mikrofalę od LG oraz Lodówkę i całkiem dobrze się sprawdzają.
_______________________
zasłony prysznicowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad zakupem wyciskarki do owoców i warzyw. Znalazłam fajne modele marki Hurom https://hurom.com.pl/pol_m_Modele-wyciskarek_Hurom-H-AA-168.html . Wyciskarka jest lepsza niż sokowirówka bo można w niej robic soki z miękkich owoców i są bardziej wartościowe niż z sokowirówki. A Wy macie taki sprzęt w domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jak poprzednik zamierzam kupić wolnoobrotową wyciskarkę ale innej firmy. To Exito http://exitopolska.com/ . Z tego co wiem urządzenie tej marki jest naprawdę godne polecenia i cieszy się dobrą opinią. Przeczytałam dokładnie o wyciskarce na stronie i jestem pod wrażeniem, nie zajmuje duzo miejsca w kuchni i łatwo się ją myje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się zastanawiać i należy kupić dobrej jakości sprzęty, choć niekoniecznie jednej marki. Jak ktoś wskazał, jeden może być dobrym producentem pralek, ale z lodówkami już może mu nie iść. U nas na pewno nie zabraknie wyciskarki od MUKE, bo oboje z żoną uwielbiamy smak zdrowych i smacznych owoców, a picie soków jest dużo przyjemniejsze, niż jedzenie surowych produktów, zgadzacie się? Wink Fajnie, że do tego sprzętu dostaje się też gratisy i bon na zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup to, co będzie ci odpowiadało. Ja lodówkę kupiłam od Beko i jestem z niej zadowolona. LG to też ponoć porządna firma jeżeli chodzi o AGD. Jedynie co to unikam Amici, do jakiego sklepu nie zajrzę, zawsze są negatywne komentarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o akcesoria, to ja wam polecam noże masarskie. Są po prostu niezawodne i bez porównania z tymi, jakie są dostępne w zwykłych sklepach. Sprawdźcie ofertę od https://swojskiwyrob.pl/22-noze-masarskie-ostrzalki-akcesoria-masarskie . Myślę, że was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wlodarzew69a
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiodącymi firmami w produkcji sprzętu do kuchni jest Samsung, Bosch. Lg ma też dobre opinie.
_________________
Roczny kurs medycyny anti-aging - antiaging.edu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie obowiązkowo w kuchni, poza oczywiście podstawowym sprzętem typu lodówka, piekarnik, mikrofalówka itp., musi być dzbanek filtrujący. Ostatnio zamówiłam sobie nowy na https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html, bo był w naprawdę okazyjnej cenie Wink Polecam korzystanie z takiego dzbanka - nie dość, że dobrze wpływa to na pozostały sprzęt (na przykład w czajniku nie osadza się kamień), to jeszcze można w ten sposób sporo zaoszczędzić na kupowaniu wody w butelkach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcześniej też korzystałam z dzbanków filtrujących, ale w nowym domu zainstalowaliśmy od razu zmiękczacz wody IQ soft (kupiliśmy go w sklepie - http://sklep.zdrowawoda.net/). Tak żeby mieć zarówno dobrą wodę do picia (i gotowania), jak i bezpieczną dla urządzeń AGD. Zmiękczacz jest mały i nie ma żadnego problemu z jego montażem, a wygoda jest znacznie większa niż przy korzystaniu z dzbanków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że lodówka jest jednym z ważniejszych elementów w kuchni. Jeżeli nie jest zabudowana to też warto w nowoczesnych kuchniach postawić na ciekawy design waszej lodówki. Także lodówki od Candy mają wiele ciekawych technologii takich jak np. komora świeżości z temperaturą od 0 do 3°C. Jest to specjalne miejsce na odpowiednie przechowywanie mięsa, ryb, serów, czy też świeżego makaronu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do kuchni kupiłam sprzęt Kernau https://www.kernau.com/ . Oni produkują wszystko więc całe wyposażenie wzięłam z jednej firmy. Ogólnie mają bardzo dobry sprzęt wykonany w nowoczesnym wzornictwie i naprawdę przystępne ceny. Dodatkowo można przedłużyć gwarancję aż do 5 lat. Jestem zadowolona bo mam dobrze wyposażoną kuchnię i nie wydałam na to majątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia Wam powiem, że w kuchni najważniejszy jest dobry piekarnik! Ja wybrałam oszczędny piekarnik https://www.indesit.pl/Produkty/Gotowanie/Piekarniki i myślę, że była to świetna decyzja. Taki piekarnik pozwala na przyrządzaniu naprawdę wielu potraw. Ciasta wychodzą mi w nim genialne, także jestem zachwycona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry sprzęt kuchenny oraz inne wyposażenie gastronomiczne znajdziecie w ofercie firmy www.gastromarathon.pl Sam wyposażyłem swoją kuchnię w sprzęt zakupiony od nich i jestem z niego bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy