FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kredyt gotówkowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 11:24 am    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Potrzebuję wziąć kredyt na rozwój firmy , muszę zakupić maszyny . w jakim banku najlepiej wziąć kredyt ? Co polecacie ? Czytałem niedawno bardzo przydatny ranking kredytów gotówkowych i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeśli faktycznie interesuje Cię kredyt, to ja mogę polecić Ci Kredyt123. Z tego co wiem, to u nich pożyczka jest bardzo atrakcyjna. Oprocentowanie niskie, długi okres kredytowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam firmy. Ale obojętnie na którą się zdecydujemy zawsze trzeba pamiętać, że zobowiązanie trzeba będzie spłacić wraz z odsetkami. Natomiast jeśli pojawiłoby się zadłużenie to wtedykonsolidacja pożyczek pozabankowych Wrocław jest polecanym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo dużo osób korzysta z kredytów i to normalne, ale jest to ciężar finansowy. Trzeba pamiętać, by wszystko spłacić na czas. Jakby były problemy to konsolidacja chwilówek Zielona Góra jest polecanym przez ekspertów sposobem na poradzenie sobie z sytuacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, jaka pożyczka bez podatku pcc jest najlepszym wyborem. Znajomy doradził mi, że wiele przydatnych porad i wskazówek na ten temat można znaleźć na stronie tego portalu https://taktofinanse.pl/taktotworcy/jaka-pozyczka-bez-podatku-PCC więc koniecznie muszę sobie tam zerknąć w wolnej chwili i przeczytać zawarte tam informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z Twisto. Mam wysoki limit, więc w razie potrzeby bez problemu mogę zrobić wieksze zakupy w sieci. Płatności są proste i bezpieczne, można je odraczać i spłacić później. Dla mnie to fajna opcja. Wszystko mamy podsumowane w aplikacji, a to daje kontrolę nad wydatkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mówimy o kredycie, to myślę że będziesz wdzięczna za namiary na stronę: https://wygodnepozyczki.pl/ . Tutaj można wziąć pożyczkę nie wychodząc z domu. Formalności można wypełnić online, a do tego są one maksymalnie przyspieszone, wiec cała procedura nie trwa długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy