FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu a nietypowa działka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie dobrej jakości artykułów ze stali to odsyłam do sklepu z Kościerzyny Tad Med i świetnego działu wyrobów ze stali - szukaliśmy pewnych elementów do ukończenia projektu - udało się je znaleźć i dopasować, dzięki dobrej i pomocnej obsłudze sklepu. Duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
aga2113
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli na działce jest piasek zamiast zwykłej ziemi? Da się coś z tym zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka budowała dom, u niej zajmowała się tym firma Fachman z Mielca. Z ich ofertą zapoznasz się tutaj: http://fachman.mielec.pl/oferta . Na ostateczną cenę na pewno wpływa wiele różnych składników dlatego najlepiej pogadać ze specjalistami, którzy Ci wszystko wytłumaczą i wycenią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszelki wypadek dobrze byłoby skorzystać z usług profesjonalnego geodety. Wykonanie pomiarów dla tego typu , "dziwnej" działki może okazać się konieczne. Sam byłem w podobnej sytuacji, nawiązałem współpracę z ekipą z Szamotuł https://www.geo-projekt.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, czy w takim przypadku, przed wybudowaniem domu na takiej działce, będzie potrzebna opinia, którą wydaje biegły rzeczoznawca budowlany ? Ja się niestety nie znam na sprawach związanych z budownictwem, więc chciałabym poznać wasze zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 551
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o projekty domów to bardzo podobają mi się te parterowe -ale wiadomo do tego trzeba mieć znacznie większą działkę. A wy co byście woleli parterówkę, czy użytkowe poddasze?
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w przypadku wyboru domu ważne są priorytety i to czego oczekujemy, jeśli przede wszystkim ma to być dom dla większej rodziny to też trudno aby był mniejszy niż te 12-150m2. Natomiast co do samego wyboru to warto szukać możliwości, które będą zarówno nowoczesne, jak i dobrze wykorzystują przestrzenie. Na pewno warto rozejrzeć się jakie aktualnie są gotowe projekty domów i jednocześnie gdzie warto będzie ich szukać. Koszty stworzenia projektu indywidualnego są naprawdę wysokie, nie mówiąc także o czasie oczekiwania. A i tak pewnie nic lepszego nie wymyślimy niż to jakie możliwości pojawiają się w biurach projektowych typu Archon. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy