FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sklep internetowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznac, ze ostatnio smielej kupuje buty w sieci. Zakupy w sieci to wygoda, kazda kobieta lubimy zakupy, jednak nie zawsze starcza czasu zeby latac po klepach stacjonarnie. Sklep internetowy to swietne miejsce do robienie zakupow. Kazda z nas lubi zakupy, a ja uwielbiam buty. Aktualnie poszukuje butow w w kolorze niebieskim https://butymodne.pl/damskie-kolor-niebieski-c531.f109.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sklepu internetowego potrzebny jest dobry i niezawodny hosting taki jak Hekko. Oferują wysoki czas uptime, wydajne serwery - na początku możesz wybrać mały pakiet, a potem z czasem robić upgrade w razie potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykły hosting może być niewystarczający pod sklep. Lepszy były serwer VPS, jest wydajniejszy, bardziej elastyczny. Aruba ma stosunkowo tanie VPSy z dobrymi parametrami, tu https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx można się im przyjrzeć - oparte są o chmurę, co zapewnia większą niezawodność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pogodynka7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie sklepu bardzo ułatwiają zakupy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepach internetowych robię przede wszystkim zakupy spożywcze. Kupuje zdrowe produkty, a ich dostępność w sklepach stacjonarnych jest bardzo ogarniczona. Szczególnie lubię robić zakupy w sklepie Zakręcony Słoik. Ostatnio najczęściej kupuje w nim produkty dla dzieci z tej oferty https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-produkty-dla-dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowanie w sieci to wybawienie dla osób, które nienawidzą chodzić po sklepach. Dobry sklep internetowy z odzieżą często jest lepiej wyposażony, niż niejeden butik i można w nim dostać niepowtarzalne ciuchy w świetnych cenach. Ostatnio przeglądałam blogi modowe i muszę powiedzieć, że szczególnie do mnie trafia panująca obecnie moda na kurtki tego typu:
https://i-butik.pl/bomberki-damskie. Podobają wam się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, w zależności od Waszego wyboru, możecie albo sporo oszczędzić, albo przepłacić.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oprócz sklepów internetowych zaczęłam kupować ostatnio też na arena.pl to taki portal gdzie swoje produkty wystawiają sprawdzone firmy. Całkiem często można tam kupić różne produkty (tylko nowe) w promocyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość często zamawiam w sklepach internetowych, ostatnio buty, mój ulubiony projektant Plein Philipp jest dostępny w viadellaspiga. Mam już kilka modeli ale mają teraz nowe więc coś zamówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemek04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś szukał dobrej jakości ziarna i produktów do wypieków chlebowych to mogę polecić produkty od http://www.poleckitrading.com . Oprócz ziaren można się tam też zaopatrzyć w dobrej jakości przyprawy gotowych do konsumpcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli prowadzisz sklep internetowy, to zapewne wiesz ile czasu zajmuje magazynowanie oraz wysyłka towarów. Jest firma która moze Cie wyręczyć w tej czynności http://perfectmeridian.pl/ Prowadzą bardzo profesjonalne magazyny, Moga dla Ciebie pakowac paczki i zajmować sie wysyłkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep internetowy to naprawdę świetny biznes, w którym można wiele zarobić, ale trzeba zadbać o marketing. Ja postawiłem na strategię Omnichannel, w której wdrożeniu pomogła mi firma https://fastwhitecat.com/omnichannel/ . Zaproponowane przez nich rozwiązania pomogły mi ulepszyć sklep i przyciągnąć do niego wielu nowych klientów. Sprzedaż stale wzrasta i jest to naprawdę duży procent!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham zakupy przez Internet, bo dzięki nim oszczędzam każdego miesiąca całą masę czasu i pieniędzy, bo oferowane przez sklepy internetowe produkty są zazwyczaj troche tańsze. Ostatnią rzeczą jaką kupiłam online jest teczka żeglarska z tej oferty https://www.codezero.pl/product-pol-43-Teczka-na-dokumenty-ZONDA-1.html . Kupiłam ją mojemu mężowi i mam nadzieje, że spodoba mu się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilka76
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie porady to ja lubię. Jesteście w tej sprawie bardzo pomocni.
_________________
Życie od teatru różni się tylko tym, że w życiu nie ma prób generalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja bardzo lubie robić zakupy w sieci Smile Najcześciej kupuję ciuchy i kosmetyki Smile Po te frugie zaglądam na przykład do hurtowni Mimari. Znacie to miejsce ? Mają ofertę skierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 8 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy