FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ksiegowość
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 12:10 pm    Temat postu: Ksiegowość Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Prowadzę mały sklep z pasmanterią i chciałabym skorzystać z udogodnienia jakim jest księgowość online. znalazłam w necie biuro TaxCare https://taxcare.pl/ którego oferta Bardzo mi się podoba. Jednak pytanie mam do was następujące, jak wygląda sprawa komunikowania się między firmą a takim biurem? i jak wyglądaja rzeczywiste koszty, co sie bardziej opłaca biuro internetowe czy stacjonarne? gdzie przy stacjonarnym doliczyć koszty dojazdów itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej opłaca się outsourcing. W zależności od sfery działalności firmy, outsourcing może przynosić obniżenie kosztów, ponieważ wraz ze zmniejszaniem etatów zmniejszeniu ulegają kwoty przeznaczone na wynagrodzenie, zabezpieczenie socjalne, emerytalne i chorobowe. Przedsiębiorstwo nie ponosi również kosztów urlopów, zwiększania kwalifikacji personelu a przede wszystkim kosztów utrzymania jego stanowiska pracy, począwszy od dzierżawy pomieszczenia, w którym pracuje, poprzez amortyzację sprzętu biurowego, połączeń telefonicznych a skończywszy na zużyciu energii. To także pozbycie się kłopotów związanych z inwestycją w nowoczesne systemy finansowe i eliminacja problemów kadrowych, np. budowania zespołu księgowego. Firma outsourcingowa wykonując podobne czynności w wielu firmach może zatrudnić lepszych fachowców, ponieważ jest konkurencyjna płacowo. Powierzenie części organizacji firmy grupie fachowców, którzy wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem przewyższają zwykle naszych pracowników. Przykładową ofertę znajdziesz na stronie https://www.tmf-group.com/pl-pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bac sie apartu wladzy to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oxero
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto doradzić się w tym temacie specjalisty? Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
_________________
W pokoju człowieka chorego można się nauczyć o wiele więcej niż z licznych książek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto podjąć współpracę z biurem rachunkowym, ale takim, które ma oprogramowanie tego typu https://mojebiuro24.pl ta firma udostępnia program w chmurze, co moim zdaniem jest super, bo znacznie to usprawnia pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba zwrócić się o takie usługi do biura rachunkowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj są świetne progamy do księgowości takie jak https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Wfirma to świtny przykład, ponieważ ma przydatne funkcje takie jak np. automatyczne wystawianie faktur cyklicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne biuro rachunkowe to podstawa przy prowadzeniu własnego biznesu. Jeżeli jeszcze nie znaleźliście takiego biura to skontaktujcie się z www.biurogalant.pl Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 763

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo interesującą ofertę dla firm i przedsiębiorców, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Polecam Wam sprawdzić ofertę http://nfg.pl/ - jest to firma, dzięki której nie będziecie musieli czekac, aż klient Wam zapłaci. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k@rolina
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam kogos kto odzyska pieniadze .. najlepiej komornika sadowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniej jest mieć ksiegowa online - taka opcja dostępna jest w biurze rachunkowym https://business-tax.pl/ z jakiego usług korzysta wielu moich znajomych, przez co oszczędzają sporo czasu - nie ma potrzeby jazdy do siedziby biura - wiele kwestii daje się rozwiązać online. masz dostęp do deklaracji bez ograniczeń i kontakt w razie wątpliwości łatwy. Same korzyści
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RustyBid
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o co tu chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o księgowość w firmie to na pewno warto będzie sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma http://www.glc.pl/ksiegowosc Księgowosc spółek zoo to bardzo dobre rozwiązanie poniewaz bardzo dobrze znają sie na swojej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrej firmy księgowej jest bardzo ważne. Sam zmieniałem jakiś czas temu biuro rachunkowe. Teraz mam takie, któremu mogę zaufać. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wodzisławia Śląskiego to skontaktujcie się z www.biuro-kuhn.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księgowością w firmie powinna zająć się doświadczone biuro rachunkowe. Jeżeli poszukujecie dobrego biura na terenie Szczecina to skontaktujcie się z firmą www.biurogalant.pl Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy