FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nhese
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 8:29 am    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy ubezpieczenie przysługuje także sprawcy wypadku? Miałem stłuczkę w mieście. W jaki sposób mam zapłacić odszkodowanie poszkodowanemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nhese
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że tu mają rację? https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 2:39 pm    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Cóż, w Polsce każdy posiadacz pojazdu ma – wynikający z ustawy - obowiązek zakupu ubezpieczenia OC. Ubezpieczenie to ważne jest przez okrągły rok, czyli 12 miesięcy. Zawarcie umowy ubezpieczenia OC gwarantuje poszkodowanemu otrzymanie rekompensaty dla poniesionych przez niego szkód w razie zdarzenia. Przekładając to na polski - ,w przypadku ewentualnej stłuczki, poszkodowany otrzymuje pieniądze na pokrycie szkód od ubezpieczyciela, którego polisę posiadał sprawca, lub gwarancję naprawy szkody. Jeśli sprawca nie posiadał ważnej polisy OC w momencie zdarzenia, odszkodowanie (osobom poszkodowanym) wypłaci Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Następnie UFG zwróci się do sprawcy o zwrot pełnej kwoty wypłaconego odszkodowania, a wtedy już nie jest za wesoło
Ja więc już przed zakupieniem swojej skody postanowiłam zrobić research wśród ubezpieczycieli i do gustu w największym stopniu przypadła mi ta oferta - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-auto-assistance-podstawowy. Firma rzetelna profesjonalna, i co najważniejsze działa na rynku od bardzo długiego czasu. Jestem z jej usług zadowolona, nidgy nie zawiedli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić http://odszkodowania123.pl/ . Bez zastanowienia jest to najlepsza firma zajmująca się odszkodowaniami. Udzielą Ci stosownej porady prawnej a także skutecznie zawalaczą o Twoje odszkodowanie. Myślę, że to najlepszy z możliwych wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszkodowany ściągnie sobie pieniądze z Twojego oc. Jeśli stwierdzi, że to za mało, to uda się do firmy odszkodowawczej takiej jak np. EuCO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy