FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w mieszkanie pod wynajem
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie chyba nie ma dzielnicy, która nie nadawałby się pod taką inwestycję. Wszystko zależy od tego na jakich wynajmujących się decydujesz. I nawet nie przychodzi mi taka dzielnica, która byłaby najlepsza dla rodzin z dziećmi, a która dla singli. Jakbym miała wybierać, to chyba Miasteczko Wilanów, tam jest fajnie, zielono, dobra infrastruktura (szkoły, sklepy itp), poza tym cały czas planowany jest tramwaj. Jedna z inwestycji ma w ten weekend dni otwarte - Ogrody Wilanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myslaw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę zależy jakich chce się klientów. Inaczej jak ma się mieszkanie dla rodziny a inaczej jak ma się duże mieszkanie, które ciężko wynająć rodzinie. W takim przypadku zostaje raczej właśnie podział i wynajem samych pokoi. Mało jest chętnych na duże mieszkania bo to też większy koszt samego najmu. Oczywiście też lokalizacja ma znaczenie, bo każdy chce mieć blisko do miejsc, w których toczy się ich życie. Nie znałem takich firm jak wspomniana tu DJN, ale skoro są takie potrzeby to i rynek znajdzie rozwiązanie. Dla właścicieli domów to duże ułatwienie.
Powrót do góry
Fernena
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz to na początku obmyślasz strategię komu chcesz wynajmować i pod tym kątem szukasz konkretnej nieruchomości. Ja bym tak szczerze nie zostawiała tego przypadkowi ale pogadała z jakimś specjalistą, najlepiej chyba z agentem nieruchomości bo tacy ludzie są obyci z tematem. Na przykład w Warszawie bardzo polecany jest Eugeniusz Jaworski (to jest do niego telefon, kiedyś dzwoniłam 603 195 624) . Chodzi o doświadczenie, bo on długo na rynku działa i wie co i jak żeby było dobrze. Jak coś to do niego dzwońcie
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy moim zdaniem jest teraz Targówek bo jest niedrogo, a obok osiedla Nowy Targówek jest stacja metra i takie mieszkania zawsze są najbardziej poszukiwane więc to chyba najlepsza propozycja na inwestycje pod wynajem
Powrót do góry
KarolinaW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można kupić mieszkanie pod Warszawą bo wiadomo że ceny tam i tak za jakiś czas mocno podskoczą. Siostra przeprowadza się do Brwinowa na Osiedle Pszczelin budowane przez Eko-Bud. Mają tam staw, dużo zieleni i rzut beretem od osiedla jest stacja PKP i WKD. Myśle, że to dobre miejsce na inwestycję.
Powrót do góry
Kilof12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod Warszawa - to tylko dla siebie.Jeśli ma to być inwestycja pod wynajem lokalu w Warszawie - to tylko centrum i samo miasto. Zresztą popatrzcie np. tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/wynajem/N. Większość ofert jeśli chodzi o wynajem lokalu Warszawa to jednak oferty z miasta. Ludzie, którzy decydują się na wynajem lokalu w Warszawie raczej nie będą szukać czegoś poza miastem.
Powrót do góry
janusz88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie taka inwestycja świetnie sprawdzi się nad morzem Smile Może gdzieś w okolicach trójmiasta? Teraz np. budują się takie mieszkania w Wejherowie Smile Warto się rozejrzeć na lokalnym rynku!
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne osiedle Zielony Południk będzie kameralnym osiedlem zlokalizowanym w południowej części Gdańska. Zerknijcie sobie tutaj https://www.eurostyl.com.pl/zielonypoludnik.html . Sprawdźcie sobie koniecznie mieszkania Gdańsk Łostowice , bo warto. Będą one zlokalizowane w pobliżu ulicy Starogardzkiej i Niepołomickiej.
Powrót do góry
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w mieszkania to moim zdaniem zawsze bardzo dobry wybór, chociażby ze względu na dużą stabilność rynku nieruchomości. Ciekawą opcją może tutaj okazać się zakup lokali, dostępnych w Osiedlu na Zdrowiu w Łodzi http://www.osiedlenazdrowiu.pl/inwestycja/oferta/ . Znajdują się one w fajnej lokalizacji, a jednocześnie cechują wysokim komfortem, wobec czego w przyszłości na pewno będzie można na nich sporo zarobić.
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 4:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że każdy, kto dysponuje odpowiednią ilością oszczędnosci lub ma odpowiednio wysoką zdolność kredytową powinien kupić mieszkanie i przeznaczyć je na wynajem, bo mozna na tym wiele zarobić. Ja sama chce kupić niedługo mieszkanie, które wypatrzyłam na tej stronie http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html , ale musze jeszcze upewnić się, czy mam wystarczająco wysokie zarobki.
Powrót do góry
SylwiaN
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
Funky88 napisał:
Sprawdziłem sobie ofertę DJN i widać, że w ofercie mają dużo lokalizacji, więc sporo osób im zaufało. Z mojego punktu widzenia to dobrze świadczy o nich. Musze umówić się na rozmowę i zobaczymy jak to wyjdzie.

Dużo lokalizacji to też atut dla osób wynajmujących, bo mają wybór. A to sprawia, że na brak klientów nie narzekają. Do tego stosuja zabezpieczenie w postaci OC, więc taki najem przez nich na pewno bedzie bezpieczny.

Ubezpieczenie to ciekawe rozwiązanie. Raczej mało stosowane. Wydaje mi się, że takie zabezpieczenie jest najlepszym rozwiązaniem. W razie jakichkolwiek uszkodzeń czy tez zniszczeń zawsze łatwiej będzie odzyskać fundusze od ubezpieczyciela niż od danego najemcy.
Powrót do góry
Antoska55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to dobra inwestycja, ja już od dawno myśle o takiej lokacie moich oszczędności Smile Jedno mieszkanie jednak może być kłopotliwe i niewspółmierne do ponoszonych poświęceń. Ja to już myślę o wielu mieszkaniach. Nawet trafiłam na ofertę zarządcy nieruchomości z Warszawy http://status.pl W przypadku większych inwestycji jest to świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśląc o wynajmie mieszkania pamiętaj tylko proszę o jednym – uwzględnij w kosztach ubezpieczenie. I kropka, to jest według mnie nie tylko zwyczajnie rozsądna decyzja, to wręcz coś, co uznałabym we współczesnych czasach za konieczność. To znaczy, rób jak chcesz – ale osobiście dość nasłuchałam się pełnych terroru historii, co to niektórzy mogą zrobić z wynajętym mieszkaniem… Nie chcę tutaj demonizować nikogo, ale nie wiadomo, na kogo się trafi – a zawsze lepiej chuchać na zimne. Dla wynajmujących skierowana jest bardzo fajna oferta od https://www.gothaer.pl – a dokładniej „Cztery kąty”. Spośród wariantów tej oferty są nawet konkretne opcje utworzone z myślą o kwestiach najemczych, więc z pewnością jest to opcja, która nada się do takiego przypadku. Składka nie jest szczególnie wygórowana, a oszczędzić może masę nerwów i niepokojów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: