FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup nowego ogrodzenia domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 7:16 am    Temat postu: Zakup nowego ogrodzenia domu Odpowiedz z cytatem

Hej,
Remontujemy dom naszych rodziców i potrzebujemy pomocy w zakresie wyboru nowego ogrodzenia. Myślimy nad wyborem rozwiązania metalowego, ponieważ chcemy mieć trwałe ogrodzenie, które będzie fajnym dodatkiem do całej aranżacji ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rownież jestem za wyborem trwałego ogrodzenia które nie wymaga dużo pracy przy impregnacji, zabezpieczeniach oraz zachowa piękny wygląd na długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli o ogrodzenia to moim zdaniem nie powinniśmy za bardzo oszczędzać, bo jest to swego rodzaju wizytówka domu. A przynajmniej powinno dobrze wyglądać od frontu, my zdecydowaliśmy się na ogrodzenie Wiśniowski, które dobraliśmy sobie w firmie Domega Poznań. Można tam liczyć na dużą pomoc obsługi, jedne z najlepszych cen i przystępne warunki gwarancyjne. Do tego w pełni dotrzymali terminu realizacji zamówienia, także jak ktoś jest z okolic to na pewno warto ich sprawdzić. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem podobnego zdania jak mój poprzednik i właśnie dlatego postawiłam na rozwiązanie ogrodzenia metalowego od Wiśniewski, które również dostępne jest w ofercie Domega. Duży wybór modeli, rozsądne ceny i dość sprawna realizacja zamówienienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat mam ogrodzenie murowane, ale współpracowaliśmy z firmą Domega ze względu właśnie na jakość współpracy pod względem podejścia obsługi, przystępnego zakresu cen i też sprawnie zrealizowany montaż do którego nie miałem zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ogrodzenia to w tym temacie Joniec jest z pewnością godny uwagi. Sama mam ogrodzenie od nich. Mają duży wybór i co za tym idzie i wygląd i jakość idą w parze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za porady Smile Czyli Wy również jesteście za wyborem metalowego ogrodzenia, w takim razie zaraz sprawdzam Wasze propozycje i zobaczymy jaka ostateczną decyzję podejmę, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiśniowski ma całkiem fajne rozwiązania. A robicie tylko ogrodzenie czy też bramę wjazdową? Bo wiecie jak juz brama to warto z napędem zrobić. Jeden koszt i jedna robota a rozwiązanie jest całkiem fajne. My mamy taki system BiSecur od Hormanna gdzie napęd do bramy wjazdowej i do garażu sterowany jest z jednego pilota. Dodatkowo mamy oświetlenie podjazdu do tego podpięte i wszystko było planowane własnie na etapie ogrodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na jakiej bramie konkretnie Ci zależy, ale moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://www.nice.pl/#secondPage Smile Firma ma bardzo ciekawą ofertę Wink Dodatkowo z tego też co się orientuję świadczą usługi na wysokim poziomie i mają duże doświadczenie w tym co robią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No do bramy wjazdowej koniecznie napęd to bardzo wygodne rozwiązanie jest.a jeżeli chodzi o ogrodzenie,na którym będzie montowana i brama i prżęśła to zgadzam się ze stella 00 Joniec jest świetny. Też mam od nich ogrodzenia modułowe,jestem bardzo zadowolona,trwałe i bardzo fajne wzory ,proste klasyczne.Mam kute przęsła i kutą bramę ,świetnie się komponuje razem wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krysinski
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo stalowe ogrodzenia. Odpowiednio zabezpieczone powłokami antykorozyjnymi posłużą Wam przez lata. Zastanawialiście się już nad modelem? Przyjrzyjcie się panelom ogrodzeniowym Horizen. Są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i prywatności, dzięki niewielkim odstępom między przęsłami panelu. Z kolei, jeżeli zależy Wam na większym stopniu prywatności, to zerknijcie sobie na murki gabionowe Zenturo. Są świetnym rozwiązaniem dla tych osób, które cenią sobie ciszę i właśnie prywatność na posesji.

Panele ogrodzeniowe Horizen


Murek gabionowy Zenturo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie taki gabion odpada, bo nie jest zbyt estetyczny. Jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości materiał do wykonania ogrodzenia to pozostałbym przy elementach Gardeo, które również będą w stanie zapewnić Ci pełną prywatność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi za to na ogrodzenie nie podoba się klinkier, szczególnie jeżeli chodzi o trwałe ogrodzenia. Jest naprawdę wiele innych ciekawych materiałów które wyróżniają się wyjątkowym designem oraz wysoką trwałością. Z resztą możesz sprawdzić np. w ofercie Pozbruk całą linię Gardeo które przy wykonywaniu nie wymagają zalewania, czy dodatkowego dozbrajania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy ogrodzenie panelowe od http://www.ogrodzeniazklasa.pl/z Grodziska Mazowieckiego i bardzo dobrze nam służy, jest solidnie wykonane, porządne a przy tym wyszło nas niedrogo. Firma ma w ofercie ogrodzenia panelowe, murowane i drewniane, także dobierzecie sobie do stylu posesji i zasobności portfela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podobają murki kamienne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy