FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oceniać pracownika?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 6:17 am    Temat postu: Oceniać pracownika? Odpowiedz z cytatem

Co jaki czas oceniacie swoich pracowników? Robicie to czy w waszych firmach czegos takiego się nie praktykuje? Ja trafiłam niedawno na arkusz oceny pracownika zarządzanie talentami - http://empower.pl/ i rozważam zamówienie tego programu. Moja firma się rozrasta i chciałabym aby wszystko było dopięte na ostatnio guzik. W tym programie można ocenić okresowo pracowników oraz zaplanować dalszy ich rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
miron56
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 24

PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 2:28 pm    Temat postu: prawo w firmie Odpowiedz z cytatem

Większość przedsiębiorców szuka porad prawnych, chce wiedzieć czy nadchodzą jakieś zmiany podatkowe, jak rozliczyć się z fiskusem przez internet to wszystko znajdziecie na aty.pl, strona http://aty.pl/ poświęcona głównie artykułom dla przedsiębiorców, warto czasami wejść i sprawdzić co nowego was czeka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw zwykle ocenia się po profilu na facebooku. http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/profil-pracownika-na-facebooku/ tu jest o tym bardzo dobry artykuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolenniczką okresowej oceny pracownika, a teraz większość firm wykorzystuje do tego celu metodę 360 stopni. Poczytaj sobie o niej: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy/wiki/system-oceny-pracownika , a zatrudniony zostaje poddany ocenie z kilku poziomów. Oceniany jest zarówno przez przełożonych, jak i podwładnych, a także przez najbliższych współpracowników i osób z zewnątrz organizacji. To daje całościowy pogląd o jego kompetencjach, mocnych i słabych stronach itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że trzeba w jakiś sposób oceniać pracownika, ale też za dobre wyniki wynagradzać. Ma to znaczenie w kontekście motywacyjnym. Jako nagrodę można zafundować np. kartę lunch pass http://sodexomotywacja.pl/produkty/karta-lunch-pass/ . Z tego co się orientuję to cieszy się ona dużym powodzeniem w dobrze prosperujących przedsiębiorstwach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmach warto jest nagradzać swoich pracowników Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anakonda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli co jakiś czas nagradzasz pracowników, będą starać się bardziej. Wink
materiały florystyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto oceniać pracownika, tak pozytywnie i tak negatywnie ( bo czasami to drugie też jest potrzebne) Oczywiście, nie byłabym sobą, gdybym jeszcze nie zaproponowała systemu, który ułatwi działania w twojej firmie. Zobacz sobie koniecznie microsoft dynamics . Taki system pozwala trzymać klientów, pomysły, terminarze w jednym bezpiecznym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SaNyU
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W większych firmach, z działem HR taki program powinien się sprawdzić, w mniejszych to raczej bez sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniać, ale też odpowiednio motywować, żeby pracownik czuł się doceniony, znaczący. Jest to szalenie ważne zwłąszcza w większych firmach. Niestety nadal bardzo mało przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z wagi tego działania i z tego, że jest to dość trudne i nie każdy potrafi to robić. Ja polecam Wam skorzystanie z oferty, którą znajdziecie tu https://grupaprogres.pl/ . To profesjonaliści, którzy znają się na HR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clamor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to niestety za bardzo moja dziedzina wiedzy... Nie będę w stanie pomóc w tym temacie.
_________________
W efekcie często się zdarza, że jestem zmęczona bez powodu, bo wiele czasu zajmuje mi karcenie samej siebie za bezproduktywne lenistwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do oceny pracownika najlepiej zobligować kadry, tak jest w firmach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jrau
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocenianie pracowników powinno mieć m.in. na celu dostrzeżenie potencjału niektórych z nich, a co za tym idzie - wprowadzenie programów rozwoju kariery. Z tego, co zauważam, to rozpoznawanie i nagradzanie ich potencjału może znacznie zwiększyć ich motywację do efektywnej pracy. Zauważanie ich wysiłków i umiejętności motywuje do dalszego rozwoju.
_________________
metody rozwoju pracowników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy