FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zabezpieczyć dom przed owadami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agata36
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się nie da tak łatwo zabezpieczyć, wiem coś o tym, bo niestety sama mam wszędzie moskitiery a komary i tak wlatują, moje dzieci są zawsze mocno pogryzione i dla nich mam zawsze plasterki xarasan http://xarasan.pl dzięki ich naturalnym składnikom, nie podrażniają, szybko niwelują opuchliznę i swiad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne środki do kontaktu i w naszym przypadku działaja świetnie.
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:22 pm    Temat postu: Komary i kleszcze Odpowiedz z cytatem

Do zabezpieczenia domów możemy stosować moskitiery, specjalne świece z środkami odpychającymi owady, ale i elektryczne uwalniacze substancji zapachowych, znienawidzonych przez komary. To moze uchronić dom, a jeśli masz dużo komarów i kleszczy w ogrodzie, bez wątpienia pomoże Ci ten środek https://muggasklep.pl/mugga-balsam-kojacy-po-ukaszeniu-50ml-p-6.html. Leczy ukąszenia i znieczula, tak byś nie czuł swędzenia. W ofercie znajdziesz również spreje chroniące przed owadami.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: