FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
evet firmowy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 8:13 am    Temat postu: evet firmowy Odpowiedz z cytatem

Czy jak firma robi event to lepiej zrobić dla samej firmy czy otwarty takze dla mieszkancow. Będą sportowe zawody i różne atrakcje. Zastanawiamy się czy nie lepiej otworzyć się także na ludzi z miasta. Ale boimy się nie co zbytniego tłoku. Noi i wtedy trzeba pozyskac wiecej sponsorow. Jak to wyglada w waszych firmach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie brałem jeszcze udziału w organizowaniu takich imprez. Ale biorąc na chłopski rozum, to pomyślał bym i o mieszkańcach miasta. Życie jest tak szare, ze warto je chociaż trochę rozjaśnić. A im więcej osób tym weselej i pomysłów więcej. Co do sponsorów, to ja słyszałem o firmie http://onico.pl/csr/ Ostatnio podpisali umowę na sponsorowanie meczów siatkarzy Politechniki Warszawskiej. Przez okres 3 lat klub rozgrywa mecze pod nazwą ONICO AZS Politechnika Warszawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
white87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o takie duże eventy, zwłaszcza otwarte na mieszkańców, to organizacja będzie dużym przedsięwzięciem. Trzeba pomyśleć o takich kwestiach jak ochrona, ratownicy medyczni, strażak, atrakcje, catering, nagłośnienie, oświetlenie, a i pewnie wynajem monitorów plazmowych lub czegoś w alternatywie... Macie w tym już doświadczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne firmy, które organizują takie spotkania firmowe. Jak twierdzą na stronie http://www.wyjazdydlafirm.pl/ "Zorganizujemy, doradzimy, polecimy kierunek i przygotujemy odpowiedni program wyjazdu w optymalnym budżecie." Wydaje mi się, ze warto udać się do nich po poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki event to fajny sposób na odpoczynek i spędzenie przyjemnego czasu z kolegami z pracy. A czy myśleliście o bardziej dalekosiężnych korzyściach dla pracowników? Może warto postawić na ich długotrwałe zadowolenie i zapewnić im benefity płynące np. z karty http://motivizer.pl/produkty/opencard/ która zapewnia im duże rabaty na wizyty w partnerskich restauracjach. To tylko jeden z wielu przykładów na to, jak można pokazać pracownikowi, że doceniamy jego ciężką pracę. Wachlarz korzyści jest znacznie bardziej szeroki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Event"? Nie ma w polszczyźnie takiego słowa, przykro mi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele dobrego słyszałem o catering Scandale. Ich menu jest bardzo bogate , a co najważniejsze mają bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych i nie tylko. Jeżeli chcemy by na naszej imprezie wszystko było dopięte na ostatni guzik, to warto zatrudnić firmę z doświadczeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszalam, ze Onico się bardzo udziela i sponsoruje drużynę siatkówki z Politechniki. Poza tym organizowali ostatnio Półmaraton Onico Gdynia.
Mnóstwo osób wzięło w nim udział a na targach sportowych przy stoisku Onico można było przebiec na bieżni dowolną ilość kilometrów. Za każdy kilometr 10 zł szło na fundacje Onico dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zaprosiłabym mieszkańow, jeżeli juz cos robić to na większą skalę. Dobre jedzenie na każdej imprezie to już podstawa. Niejednokrotnie korzystałam z uslug firm cateringowych i zawsze byłam zadowolona.
Catering z Lublina także oferuje bardzo smaczne jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

white87 napisał:
Jeśli chodzi o takie duże eventy, zwłaszcza otwarte na mieszkańców, to organizacja będzie dużym przedsięwzięciem. Trzeba pomyśleć o takich kwestiach jak ochrona, ratownicy medyczni, strażak, atrakcje, catering, nagłośnienie, oświetlenie, a i pewnie wynajem monitorów plazmowych lub czegoś w alternatywie... Macie w tym już doświadczenie?


Zgadzam się, takie monitory umożliwiają większą widoczność, to bardzo dobry pomysł, aby sprawdzić event pod tym kątem. Tak że warto sprawdzić, jak wygląda wynajem no i pewnie wynająć też obsługę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł na event firmowy, ale żeby wszystko było przygotowane idealnie lepiej zlecić to fachowcom. Jeśli szukasz firmy która wypożycza nagłośnienie, oświetlenie i zapewnia fachową obsługę techniczną to zerknij sobie na ofertę firmy http://dobrydzwiek.pl/ . Takie przygotowania wymagają sporo czasu, a doświadczeni fachowcy zajmą się tym dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie, którą prowadzę organizuje imprezy firmowe 4 razy w roku. Imprezy te mają głównie cel motywacyjny. Przyznam się, że jeszcze 3 lata temu nie organizowałam takich imprez i od momentu, w którym zorganizowałam pierwszą imprezę zauważalna jest dużo przyjemniejsza atmosfera w pracy. Teraz w celach motywacyjnych chce także zainwestować w benefity pracownicze, które widziałam tu https://www.nais.pl/our-offers/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilka76
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłbym tylko dla firmy. Zbędni ludzie mogą tylko wszystko zepsuć.
_________________
Życie od teatru różni się tylko tym, że w życiu nie ma prób generalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali dobrej firmy od cateringu to sprawdźcie sobie Jajko z Warszawy http://jajko.co/oferta/ Korzystaliśmy właśnie z ich cateringu już w sumie trzy razy i za każdym razie byliśmy w pełni zadowoleni, menu jest pyszne. Ich sushi jak dla mnie najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto się postarać o to, żeby impreza firmowa była niezapomnianaa. Dlatego też zastanowiłbym sie nad inwestycją w usługi atelie grupa, których specjalnościa jest taniec Kraków. Dzięi ich wystąpieniu event z pewnością zapadłby w pamięć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy