FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyciskarka do soków - Jaką wybrać? :-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panjan
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 6:59 pm    Temat postu: Wyciskarka do soków - Jaką wybrać? :-) Odpowiedz z cytatem

Cześć, do 2 tys. szukam wyciskarki, która wyciska całe owoce i warzywa... Myślałam wstępnie o Kuvingsie. Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ala25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zakupem najbardziej obawiałam się tego rozkładania i składania, bo smykałki tecnicznej nigdy nie posiadałam ale elementy są nieźle oznakowane i nawet ja bez problemów daję sobie radę czyszczeniem. Ten model ma znaczny ciężar, ale już w sklepie uznałam to za zaletę, bo ze względu na tę cechę stwarzał wrażenie „solidnego”, a patrząc od praktycznej strony, dzięki swojej wadze wyciskarka jest dużo bardziej stabilna i nie przesuwa się na prawo i lewo. Co ciekawe, moje pociechy od początku były zachwycone nowym sprzętem w kuchni, chociaż zwykle to pomieszczenie istnieje dla nich tylko wtedy, kiedy zgłodnieją. Podziw moich pociech powodowało to, że wyciskarka w wielu miejscach jest przezroczysta i dzięki temu są w stanie śledzić, co dzieje się w środku. Później same poprosiły o to, aby pozwolić im spróbować, jak smakuje to, co się tak malowniczo wyprodukowało, choć najczęściej widząc warzywa i owoce dostają gęsiej skórki. Polecam Kuvings, kupiłam w tym sklepie.
weronika88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im mniej elementów do mycia to lepiej Smile
Powrót do góry
Złośnica2
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utrzymanie odpowiedniej wagi na pewno wiąże się z tym by zdrowo sie odżywiać. Picie soków ze świeżych owoców bardzo w tym pomaga. Dobrze więc kupić wyciskarkę do soków. Na rynku dostępnych jest wiele marek ale chyba Angel będzie jednym z lepszych. Przyglądałem ich ofertę https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/angel/1/full/5?url=angel i produkty są naprawde ciekawe.
Powrót do góry
becia099
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy według Was coś z tego rankingu byłoby warte uwagi http://www.rtvagd.net/wyciskarka-do-sokow/? Właśnie bardzo poważnie się zastanawiam nad wyborem porządnej wyciskarki do soków Wink
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając wyciskarkę patrzycie na jakość czy na cenę? Ciekawi mnie właśnie dlaczego ludzie często kupują urządzenia "jednorazowe" zamiast decydować się na naprawdę dobry sprzęt. Tutaj https://wyciskarkisokow.pl warto sobie zerkną i sprawdzić ofertę.
Powrót do góry
Radekrak
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 7:38 am    Temat postu: Wyciskarka Odpowiedz z cytatem

Temat wyciskarek jest dość popularny ostatnio. Trudno się dziwić, patrząc na to jak wiele można dzięki takiemu sprzętowi uzyskać. Sama oszczędność w sokach jest duża, ponieważ butelka 1l soku 100% kosztuje od 4-7 zł, w zależności z jakich owoców jest wyciskany, a i tak taki sok jest pasteryzowany, przez co witaminy traci. A dzięki wyciskarkom takim jak Muke soki są i tańsze i mają więcej witamin i enzymów, które wolno obracający się bęben.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: