FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowa lodówka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 9:54 pm    Temat postu: Nowa lodówka Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Stoję przed wyborem nowej lodówki choć mi przykro bo miałam taką 20-letnią i miałam do niej sentyment. Niestety popsuła się no i nie mam innego wyjścia. Zerknęłam już sobie na ranking lodówek https://www.euro.com.pl/lodowki,klasa-energetycznaa-_3.bhtml , a co Wy byście mi na teraz polecili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalicki12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej naprawić starą, niż kupować nową. Jest to przede wszystkim rozwiązanie dużo bardziej ekologiczne. Polecam więc takie rozwiązanie jak naprawa lodówek kraków. Myślę, że będziecie z nich zadowoleni.
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne są teraz lodówki, które mają wbudowany dystrybutor wody. To naprawdę bardzo przydatna rzecz w mieszkaniu. Trzeba tylko pamiętać, aby wymieniać w nich filtry, ale są one łatwo dostępne w sklepach internetowych, na przykład na https://www.drukuj24.pl/drukarka/filtry-do-lodowek.html, więc to nie powinno stanowić problemu Wink
Powrót do góry
einstein19
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić lodówki no frost. Całkiem fajny ranking tego typu lodówek jest na https://torian.pl/lodowka-no-frost/ Wink
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię nowych lodówek, bo strasznie szybko się psują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Witkarrek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co ty mowisz, ja jeszcze z taką opinią się nie spotkałem. Nowe lodówki generalnie na pewno mają wiele ciekawych funkcji i opcji do przechowywania żywności. Np. lodówki od Candy mają mniejszą wilgotność w zamrażalniku, co jest mega ważnym aspektem przy wyborze lodówek. Też lodówka http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/14889144/cfm-2050-1se posiada pare innych ciekawych systemów takich jak komora świeżości czy dla Pań Beauty Box.
Powrót do góry
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, a ile ta lodówka pożerała prądu? Wybór sprzętu nie powinien być uzależniony od sentymentu, tylko od ceny i funkcjonalności. Ja niedawno kupiłem Candy. Jest energooszczędna, ładna i ma system No Frost. Szybko schładza i nie osadza się szron.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: