FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Brama garażowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 3:54 pm    Temat postu: Brama garażowa Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybrał bym garaż i kupił do tego solidną bramę garażową. Zobaczysz , że takie połączenie posłuży Ci przez lata i będziesz bardziej zadowolony niż z wiaty. Widziałem, ze bramy garażowe można znaleźć na stronie Mirmo, wydaje mi się że bedą jednymi z lepszych dostępnych na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam bramy od https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe , bo dodatkowo możesz wybrać czy chcesz żeby był to wariant ręczny czy automatyczny. Ich bramy są dostępne w trzech wariantach wzorniczych i oczywiście firma daje możliwość wyboru kolorystyki. Będziesz zadowolony z ich produktów, bo to doskonała jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zwróciliśmy uwagę na model Renomatic Light od Hormann i dopiero po sprawdzeniu opinii na jej temat zdecydowaliśmy się na zakup. Brama idealnie wymierzona, w zestawie z napędem ProLift 500 z 3 letnią gwarancją oraz dodatkowo powierzchnia zewnętrzna jest zabezpieczona m.in przed działaniem promieniowania UV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup bramy garażowej jest bardzo ważny. Jeszcze jeżeli decydujesz sie na coś elektronicznego to musisz wybrać jakaś fachową firmę do tego. Może poszukają tutaj http://www.mirmo.pl/ , dla siebie odpowiedniej bramy garażowej? Czytałam,że robią je bardzo solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hormann to górna półka jeżeli chodzi o bramy. Ich napędy też są bardzo dobre. Warto postawic na jakość i niezawodność niż brac mniej znane produkty. Też długość gwarancji jest istotna. O ile dobrze pamiętam to przy bramach segmentowych gwarancja miała chyba 10 lat a napęd 5 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś już o tym, w jaki sposób zamkniesz taką bramę? Myślę, że przyda Ci się porządna kłódka. Rzuć okiem na przykład na taką kłódkę trzpieniową: https://e-metalhurt.com.pl/pl/p/Klodka-trzpieniowa-mosiezna-GERDA-KMT-90/1266. Sądzę, że warto zainwestować w zamknięcie wysokiej jakości, aby Twój samochód był bezpieczny w każdej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak zaś planuję wybudować ogromne garaże do swoich maszyn rolnych. Czy wiecie może czy takie bloczki betonowe jakie oferuje przykładowo firma https://betblok.pl/kontakt.html będą odpowiedni do zbudowania takiego garażu? Ponoć montuje się je naprawdę szybko i nie ma też problemu z ewentualnym demontażem. W dodatku czytałam, ze takie bloczki są naprawdę mocne. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłódka do bramy segmentowej? Albo rolowanej? A jak chcecie ją zamontować? Takie drzwi mają swoje zamki, dużo lepsze niż tradycyjne kłódki. A jak ktos zamontuje napęd to będzie otwierał pilotem albo jak w przypadku Hormanna za pomocą aplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rolowana według mnie lepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hassio23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje montaż takiej bramy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
minion890
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 55

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very useful sharing. you are a great author. I will definitely bookmark your blog and maybe come back someday Thanks for a great post. Please continue to uphold!
mapquest directions
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barkasail88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie bramę garażową w waszym domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wybierając bramę garażową, warto zwrócić uwagę na jej zabezpieczenia i nowoczesność. Jeśli poszukujecie czegoś co jest eleganckim rozwiązaniem to może brama segmentowa, sprawdzi się najlepiej? Na stronie https://www.bramotechnika.pl/oferta/bramy-garazowe/7-bramy-segmentowe znajdziecie proponowane bramy w tym stylu. Wybór jest spory, więc każdy bez problemu powinien znaleźć coś w swoim guście oraz kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie do bram garażowych mogę polecić https://bianex.pl/bramy-garazowe/, gdzie bez problemu uda Wam się wybrać odpowiednią bramę, a także zajmują się montażem elementów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 4:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie nie mieć bramy z napędem, jest to dla mnie podstawa, a wcale takie bramy nie są dużo większym wydatkiem. Jak będziecie szukać bramy garażowej to tylko takiej:) Bramy segmentowe bardzo często wybierane są przez klientów, dobrze się prezentują, są praktycznym rozwiązaniem. Na stronie https://www.bramtech.com.pl/bramy-garazowe-segmentowe znajdziecie firmę proponującą tego typu bramy, z różnymi wytłoczeniami, kolorystyka też jest duża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy