FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wyjek2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 8:21 pm    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Mam pytanko co do odszkodawania za potrącenie na pasach
Czy znacie jakąś firmę która wypłaci odszkodowanie jeśli sprawca ucieknie. Jest taka możliwość? Napiszcie bo się nie znam zbytnio ;P Dodam że znalazłem wczoraj takie coś Razz : https://radca-az.pl/odszkodowania i mam pytanie do Was: czy ktoś korzystał i może tego radce az polecić? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam dość podobną sytuację z wypadkiem drogowym, gdzie uzyskanie odszkodowania na rehabilitację było naprawdę trudne i pewnie sama bym się poddała. To za namową przyjaciółki odezwałam się do kancelarii Auxilia za którą przemawia ogromne doświadczenie i dobra pozycja. Mają 14 letnie doświadczenie, do tego zgrany zespół prawników którzy wiedzą jak się za to zabrać aby osiągnąć jak najlepszy wynik dla swojego klienta. Nie zawiedli mojego zaufania i sprawa poszła dużo szybciej z oczekiwanym zwycięstwem sprawy. Co również ważne swoje wynagrodzenie pobrali dopiero wtedy jak udało nam się zakończyć sprawę z pozytywnym skutkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy