FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wydajne opony na lato

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldemargorski94
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 53

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 12:45 pm    Temat postu: Wydajne opony na lato Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

interesują mnie opony Federal na lato, bowiem jak widać za oknami układa się znów coraz cieplej a ja nie chce odkładać tego istotnego zakupu na ostatnią chwilę. Czy ktoś zna tegoż dostawcę? Zalezy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i luksusie jazdy.

Dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Poznaniu i zawszę gdy potrzebuję wulkanizacji, wymiany opon lub zakupu nowych to zgłaszam się do firmy www.serwis.pit-stop-poznan.pl Jest to świetny serwis samochodowy, w którym znają się na oponach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednimi oponami polecam zajrzeć na stronę https://oponytomy.pl/ Firma ta ma bardzo szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy