FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór segmentowej bramy garażowej?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 8:02 am    Temat postu: Wybór segmentowej bramy garażowej? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałem zapytać Was jaką bramę garażową wybraliście do swojego domu i czy macie może jakieś dodatkowe spostrzeżenia bądź porady dla mnie? Ponieważ właśnie się za to zabieram i z góry dziękuję za każdą pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1853

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie powinno iść się w kierunku najniższej ceny, ponieważ w późniejszym okresie odbije się to zarówno wieloma problemami z automatyką jak i kolejną wymianą bramy na swój koszt. postaw na sprawdzonego producenta, który zapewnia dobre warunki gwarancyjne na samą bramę jak i napęd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się dlatego przykład producenta Hormann jest jak najbardziej ok. Mają duże doświadczenie w produkcji bram i wiele pozytywnych opinii w których grupie jestem również ja. Widziałem na żywo ten model bramy i jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić. Mechanizm pracuje fajnie. brama pięknie wykończona i nie ma nigdzie śladów niedokładnego łączenia czy odbarwień. Segmenty również porządnie izolowane, w tym zakresie cenowym jestem jak najbardziej za. Tym bardziej, że zapewniają na nią 10 lat gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy na podobnym etapie i również szukam trochę porad na temat doboru bramy garażowej i drzwi wejściowych. Właśnie sprawdziłam ten model Thermo65 i wygląda naprawdę pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że propozycja od Hormann brzmi ciekawie i dziś dokładnie sprawdzę ten model, aczkolwiek jeszcze nie zamykam tematu i czekam na kolejne propozycje/oceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polek45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że będziesz zadowolony. Z resztą możesz je równiez sprawdzić w salonie aby mieć pewność co do wyboru i trochę porozmawiać z obsługą na ich temat. Jak dla mnie przygotowanie oraz warunki gwarancyjne przemawiają za ich wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1853

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że propozycja od Hormann jest jak najbardziej ok. Wysoki standard wykończenia, porządny napęd i też wspominana przez innych forumowiczów długa bo 10 letnia gwarancja, która rzeczywiście może świadczyć o pewności producenta co do jakości wykończenia i użytych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie wygląda i też jak piszecie o tych parametrach to naprawdę zaczynam zastanawiać się nad jej wyborem. A czy jest może jakaś promocja na ten model bądź inną bramę do garażu od Hormann?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OlaM napisał:
Ciekawie wygląda i też jak piszecie o tych parametrach to naprawdę zaczynam zastanawiać się nad jej wyborem. A czy jest może jakaś promocja na ten model bądź inną bramę do garażu od Hormann?


OlaM możesz również sprawdzić ją trochę lepiej tutaj http://www.promocja.hormann.wroc.pl/renomatic-light tym bardziej, że znalazła się jeszcze w kilku wersjach i wymiarach na promocji. Może będzie to dla Ciebie też dodatkowa zaleta do jej wyboru, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję @Jonek899 oczywiście zaraz sprawdzę! Super, że wysłałeś również ofertę promocyjną, bo szczerze mówiąc wcześniej jakoś nie rzuciła mi się ona w oczy a każdy z Nas lubi oszczędzać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamZ
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hormann ma swoje świetne rozwiązania oraz ekipy monterskie. Dokładny pomiar przed montażem jest bardzo ważnym aspektem, zez tego to ciężko będzie ją dobrze zamontować. Natomiast w ich przypadku na pewno będziecie zadowoleni z całej realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno to najlepszy typ bramy, zgadzacie się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy