FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sauna w domu to fanaberia czy już standard?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 3:20 pm    Temat postu: Sauna w domu to fanaberia czy już standard? Odpowiedz z cytatem

No może przesadzam z tym standardem, ale jestem ciekawa, czy uważacie, że posiadanie sauny w domu jest fanaberią i snobizmem, czy powoli staje się to już element wyposażenia w mieszkaniach i domach bardziej wymagających osób?
Skusilibyście się na taki zakup?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przez pewne osoby, posiadanie własnej sauny w domu jest postrzegane trochę jako fanaberia, ale jeśli ktoś ma na to miejsce i chce faktycznie z tego korzystać, to czemu nie?
Na pewno stanie się to bardziej popularne, bo już teraz można łatwo zamówić taką saunę dopasowaną do własnych potrzeb, np. http://www.wandex.com.pl/produkcja_saun.html i jak się okazuje, wcale nie są to jakieś kosmiczne koszty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grushka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają domowe sauny, poza tym korzystanie z nich świetnie wpływa na zdrowie. Niestety na razie nie stać mnie na urządzenie własnej, ale może w przyszłości mi się to uda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanMilman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że to zależny od metrażu naszego lokum
_________________
koszule nocne | majtki korygujące w sklepie online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna w domu dziś już nie szokuje, ale pamiętam jeszcze kilka lat temu to był szałSmile Myślę, że fanaberią byłaby sauna w mieszkaniu wielkiej płycie o powierzchni 50mkw, ale jeśli ktoś ma odpowiednie warunki, to czemu nie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goździkowa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Piotrków Kujawski

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie marzy się sauna i dżakuzji we własnym domu. Mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie standard ale jeśli ktoś ma warunki i lubi korzystać z sauny? Czemu nie.
Ja rozważam zakup sauny infrared (na podczerwień) firmy Igan. Chciałbym ją postawić na poddaszu a wiem, że wspomniana firma robi sauny właśnie w takich nietypowych wymiarach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam tego ani za snobizm, ani za fanaberię chyba, że ktoś kupuję ją tylko po to, żeby stała i do pochwalenia się przed gośćmi. Jednak jeśli ktoś używa sauny często i ją po prostu lubi, to uważam, że zakup jak najbardziej udany. Wszyscy dobrze wiemy, jak korzystny wpływ ma sauna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sygnator
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś może sobie na saunę pozwolić, to dlaczego nie? prawda jest taka, że nie każdy może z sauny korzystać, ale jak nie ma przeciwwskazań zdrowotnych i ma się fundusze na saunę, to jak najbardziej... jasne, że niektórzy mają saunę tylko po to, żeby się nią pochwalić, no ale na to już nic nie poradzisz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sauna domowa to świetny pomysł i na pewno luksus. jeśli ktoś sobie może na to pozwolić to dlaczego miałby tego nie robić? mi wpadły w oko sauny marki Megiw i chyba się skuszę. Właśnie budujemy dom i będziemy mieć jedno puste pomieszczenie. Chciałam tam zrobić mini siłownię ale sauna tez jest spoko Smile Sauna dobrze wpływa na zdrowie i poprawia samopoczucie. Kiedyś chodziłam regularnie na saunę ale od jakiegoś czasu nie mam możliwości dlatego sauna w domu na pewno wyjdzie mi na dobre Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 2

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę aby to była fanaberia. Każdy ma, co chce Smile Zawsze chciałem mieć saunę, i zamierzam to spełnić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromil123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 71

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ma odpowiednio dużo miejsca w domu na saunę, ale zawsze można ją postawić w ogrodzie, większą typu domek albo mniejszą typu beczka. Takie http://balia-drewniana.pl sauny powinny nadać się do ogrodu - są dość solidne, z dobrych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa. Brat ma a ja jestem zachwycony i też powoli myślę, by jednak saunę w domu zrobić. Namiary na firmę http://www.asmar.info.pl/grupa-saun/ ta firma własnie bratu zbudowała. Dobrzy specjaliści, dobrze doradzają no i jak się zorientowaliśmy nie przesadzają z cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki sam nie spróbujesz to się nie przekonasz, że to doskonały wybór! http://www.saunyfinskie.com.pl/ zbudowali saunę w naszym domu i okazało się to doskonałym pomysłem. To swoją drogą znakomita forma relaksu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taka sauna to bardzo trafiony wybór. Sauna Fińska, jaką zainstalowali dla nas http://saunawis.pl/ zaczęła mi służyć jako dodatek idealny. Pozwala na relaks i spokój po pracy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy