FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Firma budująca hale stalowe - jak wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już była mowa o SOLID HALE. Spotkajcie się, porozmawiajcie, niech wam pokażą, jak to wygląda. Ogólnie to, kto będzie wykonawcą hali ma ogromne znaczenie. W grę powinny wychodzić wyłącznie doświadczone marki. Nie budujesz byle czego, tylko na stawiasz na poważnie halę stalową, która musi być pewną konstrukcją. Logiczne, że trzeba tutaj stawiać na jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj z przedmówcą muszę się zgodzić, ponieważ słyszałam już kilka historii o tym jak ludzie skorzystali z niedoświadczonych firm i tego później żałowali. wybór odpowiedniego wykonawcy to połowa sukcesu i ja w tej kwestii zaufałam radom moich przyjaciół którzy polecili skorzystać z firmy commercecon. wcześniej jeszcze przejrzałam i krajowe i zagraniczne realizacje w ich portfolio https://commercecon.pl i naprawdę byłam pod wrażeniem. widać w ich konstrukcjach doświadczenie i dbałość o szczegóły. osobiście ze wspołpracy jestem zadowolona, przebiegła bezproblemowo i szczerze polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze takiej firmy zwróć uwagę przede wszystkim na to, z jakiej stali korzystają. Ja prowadzę przedsiębiorstwo remontowo-produkcyjne i osobiście korzystam tylko ze stali z https://virgamet.pl/stal-edx-2304-1-4362-s32304-2327-x2crnin234-enhanced-duplex.html Smile Jest to materiał naprawdę najwyższej jakości, dzięki któremu można stworzyć porządne produkty. A dobra jakość najbardziej zachęca klientów do zakupu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scojunior
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no, całkiem przydatne są te porady Smile Dzięki wielkie, z całą pewnością mi się przydadzą Wink
_________________
A potem zacznę żonglować śnieżkami w piekle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na zbudowanie hali powinieneś koniecznie pomyśleć nad odwodnieniami liniowymi. Do obiektów przemysłowych najlepiej się sprawią odwodnienia Stora Super, jakie oferuje https://www.stora-drain.pl/ . To dopiero jakość! Woda deszczowa jest dzięki nim odprowadzana w należyty sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzcie tutaj - http://solidhale.pl/
To doświadczona marka, po której możecie się spodziewać wiele dobrego. A przede wszystkim - nie macie się co spodziewać komplikacji. Z mojej perspektywy - najważniejsza jest współpraca z odpowiednim fachowcem. To nie jest byle jakie zlecenie. Tutaj akurat wszystko musi być ogarnięte z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno oprócz samej budowy przyda Ci sie nadzór inwestorski dzięki nadzorowi inwestorskiemu unikniesz niechcianych niedociągnięć ze strony firmy budowlanej. ja jednak polecam Ci usługi w Firmie Mix.Waw ponieważ świadczą i budowę oraz nadzór inwestorski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wyżej wspominał o odpowiednieniu liniowym do takich hali. Czy ktoś może powiedzieć, jak takie odwodnienie sprawdza się w praktyce? Temat mnie zainteresował, a nie mam kogo się poradzić.
Tu znalazłam sporo informacji: http://www.prosale.com.pl . No ale wiadomo, to strona producenta, a ja chętnie porozmawiałabym z użytkowanikiem tego rodzaju odwodnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toaaddler1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.
_________________
Uczucia były głupotą, czyniły człowieka słabym i agresywnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrz na dotychczasowe realizacje, opinie, porównaj ceny. Nie zawsze najdrożej będzie najlepiej. Mnie osobiście przekonują działania i oferta wykonawcy Commercecon. To taki pewniak w tej branży i jakbym miała coś stawiać to na pewno pierwszy telefon byłby do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa małopolskiego, które rozglądają się za odpowiednią firmą budującą hale polecam skontaktować się z www.cbpanel.pl Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy znają się na budowaniu hal różnego rodzaju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza wyborem odpowiedniej firmy budującej hale powinniście też rozejrzeć się za hurtownią stali, od której zakupicie niezbędne materiały. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z http://www.pwzielonka.pl/ Na nich można w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasze magazyny już zapewne stoją. Czy macie jednak już rozłożoną elektrykę? Jeśli nie, to może skorzystacie z hurtowni elektrycznej ELUS https://sklep.elus.pl/produkty/gniazda-i-laczniki,2,411121 Będziecie mogli w dobrych cenach zakupić kontakt Simon, przedłużacze na bębnie, gniazdka elektryczne czy żarówki LED, dzieki którym będziecie płacić niższe rachunki. Gniazdka elektryczne jakie u nich widziałam cechują się wysokim poziomem ochrony, trwałością i różnorodną stylistyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gutek napisał:
Konstrukcja stalowa to nie wszystko. Warto bowiem zaopatrzyć się również w płyty warstwowe.


Płyty warstwowe w połączeniu z konstrukcją stalową dają bardzo dobry efekt, dlatego w przypadku budownictwa przemysłowego najczęściej na takie rozwiązanie się stawia. Płyty przede wszystkim pozwalają nadać obiektowi unikalnego wyglądu i dają świetną ochronę termiczną dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła. Polecam sobie zerknać na buildnowonline , w tym sklepie jest ogromny wybór jeśli chodzi o panele ścienne czy dachowe, a także wszelkie akcesoria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie firmy, które zajmują się projektowanie hal stalowych? Wyszukałam w Internecie firmę Skeleton. Czy ktoś korzystał już kiedyś z ich usług? Więcej informacji o tej firmie można przeczytać na stronie https://skeleton.pl/oferta/hale-indywidualne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy