FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup samochodu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 2:44 pm    Temat postu: Zakup samochodu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad zakupem, droższego samochodu. Od zawsze podobały mi się jaguary. W sumie to znalazłem ten wymarzony samochód ale nie wiem czy znajdę solidny jaguar serwis Wrocław myślicie że znajdę dobry warsztat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw kup samochód, a potem martw się o serwis Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 96

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie zgadzam się z Tobą, bo jak kupisz Jaguara, to będzie konieczność naprawiania go w autoryzowanym serwisie, co jest zwykle drogie. Lepiej będzie gdy kupisz bardziej popularne auto, tańsze. Takich aut jeździ po polskich drogach dużo, więc łatwiej kupić części używane taniej zamiast tych fabrycznie nowych. Dobry mechanik potrafi z używanych części naprawiać samochody dużo taniej. Części można kupić np. w http://www.westico.pl/oferta/czesci-samochodowe-uzywane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krawiecnom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tutaj kolego masz całkowita rację jednak niektóre marki jak np Infiniti oferują 5 lat serwisu w cenie to też zależy co wybierzesz
_________________
Zapraszamy na https://ortodoncjakabaty.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałeś jednak na tym, żeby kupić auto używane? Może sprawdź suzuki vitara na sprzedajemy.pl. Jestem pewna, że ten samochód Ci się spodoba. A na tym portalu ogłoszeniowych znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto używane lepiej się opłaci. Zawsze można negocjować cenę. Ja kupiłam trochę taniej, bo auto miało drobne ryski, ale pojechałam z nim do CarEssence na usuwanie rys na aucie . Ale opłaciło mi się to, a auto wygląda jak nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy uniknąć częstych odwiedzin w warsztacie, to zanim dokonamy zakupu powinniśmy dokładnie sprawdzić dany model i jakie mogą Nas z nim czekać przygody. Dotyczy to głównie aut produkcji francuskiej, a w artykule na http://kedu.pl/naprawa-tylnej-belki-samemu-czy-w-serwisie/ możecie przeczytać o najczęstszej wadzie, jaka występuje w takich samochodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W późniejszym okresie po zakupie auta trzeba również zadbać o dobór odpowiednich akcesoriów samochodowych jak wycieraczki samochodowe, które pozwolą nam zachować dobrą widoczność podczas intensywnych opadów deszczu (a nie tylko będą rozmazywały całą wodę). Ja zmieniałem je u siebie ponad rok temu i wybrałem Visee Varioclip oraz na tył VarioClip RV-VC. Przede wszystkim świetnie wykonane mocowania oraz pióra, które zużywają się równomiernie na całej długości. A pracują na tyle cicho, że praktycznie ich nie słychać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie znasz się tak dobrze na samochodach używanych to podczas wyboru warto mieć za sobą specjalistę, który spojrzy odpowiednio na auto od strony technicznej i znajdziesz większosć ukrytych usterek przez sprzedawcę. Sam tak zrobiłem (dlatego doradzam Ci z własnego doświadczenia), gdy szukaliśmy nowego auta rodzinnego to trafiliśmy do kia warszawa gdzie mogliśmy liczyć na dużą pomoc i fachowe doradztwo w tym zakresie. Mieliśmy również wgląd w pełną dokumentację stanu technicznego, także nie kupiliśmy przysłowiowego kota w worku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy z części samochodowych i akcesoria też możecie coś polecić? Tzn dokładnie chodzi mi o miernik grubości lakieru. Zamierzam sprowadzić samochód z zagranicy i chciałabym sprawdzić, czy wszystko z tym samochodem będzie okej. Widziałam, że tutaj https://www.motoautko.pl/pol_m_Akcesoria-samochodowe_Mierniki-grubosci-lakieru-9683.html są do kupienia takie miernki. Który z nich będzie najlepszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na BMW? Autka z nowych serii są godne uwagi i dość reprezentatywne, a tak przynajmniej mi się wydaje. Byłem niedawno w salonie Bawaria Motors BMW w Katowicach i gdybym dostał tam kredyt , z pewnością zdecydowałbym się na któryś model z 2017 roku, w końcu jest wyprzedaż rocznika na ogół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dobrze byłoby też pomyśleć o zrobieniu takiego kursu https://enjoydriving.pl/akademia-bezpiecznej-jazdy/ ? Moim zdaniem est to przydatna wiedza dla każdego kierowcy i może jakby więcej z nich decydował się na jego odbycie, na drogach byłoby bezpieczniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmele90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przymierzam się do zakupu nowego auta. Niestety nie mam aż tyle gotówki i planuje wesprzeć się kredytem samochodowym. Znalazłam firmę która pomaga w załatwieniu wszystkich formalności kredyt123 opinie mają dobre, ale jestem ciekawa czy ktoś korzystał z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrała sprawdzona firmę pożyczkową, jesli nie masz szans na bankowy kredyt, zerknij na ocenę concash, na http://di.com.pl/concashpl-opinie-klientow-forum-obiektywna-analiza---czy-warto-58617 znalazłam takową i powinna Cie przekonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też całkiem niedawno kupowałam samochód, więc doskonale rozumiem wasze dylematy Smile Jedyna rada jaka mi się nasuwa to to, aby wybierając samochód zwracać uwagę na skórę naturalną. W moim aucie jest to skóra od http://kravczyk.com/skory/samochodowe/skora-nappa/ i dzięki temu wnętrze samochodu wygląda naprawdę z klasą! A jazda jest bardzo komfortowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy