FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rozpoczęcie budowy domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 12:38 pm    Temat postu: Rozpoczęcie budowy domu Odpowiedz z cytatem

Ja nie zaczęłam jeszcze budowy, bo narzazie jestem na etapie szukania odpwiedniego projektu,ale właśnie te od MG Projekt, bardzo mi się podobają.Sprawdz sobie Adres MG Projekt tam na pewno znajdziesz wiele zdjęć z realizacji projektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A miałaś jakąś alternatywę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyatt.boyle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2024
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Czw Lut 01, 2024 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was budował dom bliźniak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sob Lut 03, 2024 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważasz budowę domu drewnianego? Skand House na https://skandhouse.pl/ specjalizuje się w tworzeniu domów, które są nie tylko piękne, ale i energooszczędne. Wykorzystując wyłącznie materiały najwyższej klasy, oferują rozwiązania, które zapewniają trwałość i doskonałe parametry izolacyjne. Sprawdź ich realizacje online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ankala
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 125

PostWysłany: Sob Lut 17, 2024 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że cieszę się, że ten etap mam już za sobą Wink początki budowy nigdy nie są łatwe. My nie mieliśmy problemu z dostawcami, sprawdzaliśmy opinie składów budowlanych w okolicy, zależało nam, żeby skład kruszyw posiadał własny transport i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na https://podolski-kruszywa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julkaka2137
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2024
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 19, 2024 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja troche z innej beczki, polece agencje marketingową https://maxdigital.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janekjanowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lut 19, 2024 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, oto krótki komentarz:

Rozpoczęcie budowy domu to zawsze ekscytujący moment, ale także czas, w którym warto być bardzo uważnym i przemyślanym. Z własnego doświadczenia wiem, że na początku warto poświęcić czas na dokładne zaplanowanie całego procesu oraz wybranie odpowiednich specjalistów i wykonawców.

Jednym z kluczowych elementów, na które zwracam uwagę, jest wybór lokalizacji. Ważne jest, aby miejsce, w którym budujemy nasz dom, spełniało nasze potrzeby i był odpowiednio skomunikowane z resztą miasta czy miejscowości.
https://www.zielonykatalog.net/internet/fakty,sa,takie,s,20673/

Kolejną kwestią, na którą zwracam uwagę, są projekty i zezwolenia. Dobry projekt domu, który uwzględnia nasze preferencje i potrzeby, oraz odpowiednie zezwolenia budowlane są kluczowe dla pomyślnego rozpoczęcia budowy.

Nie zapominam także o budżecie. Warto dokładnie oszacować koszty budowy i zaplanować rezerwę finansową na nieprzewidziane wydatki czy zmiany w projekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy