FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kalkulator kredytu hipotecznego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z tego nie korzystam, bo to słabe narzędzie i często bardzo zawodne... Wolę jednak skontaktować się z doradcą kredytowym. Nikt lepiej przecież nie wybierze Nam oferty kredytu i nie zagwarantuje kompleksowego przygotowania wszystkich dokumentów. Znajomi korzystali z pomocy http://www.patrykborzecki.pl/ i bardzo mi polecali tego eksperta finansowego. Może i Wy się skontaktujcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, dzięki. Bardziej mi odpowiada Exander lub OpenFinance, bo są w każdym większym mieści.
_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto pamiętać, że każde mieszkanie dobrze jest ubezpieczyć od różnych zdarzeń. Ja ostatnio korzystne bezpiecznie swojego mieszkania znalazłam na tej stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/ . Ja wychodzę z założenia, że przezorny zawsze ubezpieczony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bassia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niebardzo na tym znam. W związku z tym raczej nie będę w stanie pomóc.
_________________
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij koniecznie na ofertę kredyt123, tam podobno mają świetne warunki kredytowe. Do tego na ich stronie głównej znajdziecie porady dotyczące kredytów, pożyczek czy innych zobowiązań. Fajne i merytoryczne artykuły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 5:42 pm    Temat postu: Kalkulator kredytu hipotecznego Odpowiedz z cytatem

Kredyt hipoteczny to zbyt poważne zobowiązanie, aby zdecydować się na jego zaciągnięcie bez przeprowadzenia drobiazgowej analizy kredytowej. Na jakie kwestie trzeba zwrócić uwagę zaciągając kredyt mieszkaniowy? Powinno się w pierwszej kolejności sprawdzić oprocentowanie kredytu hipotecznego, zwłaszcza porównać RRSO w poszczególnych bankach. Trzeba także porównać koszty około-kredytowe, w tym wysokość prowizji od udzielenia kredytu.
Kalkulator kredytu hipotecznego na https://kredytowykalkulator.com/kalkulator/kredyt-hipoteczny-kalkulator/ pozwala dokładnie porównać oferty banków. W szczególności dzięki niemu można dokonać porównania kredytów hipotecznych nie tylko pod kątem wysokości raty kredytowej, ale także pod kątem tak ważnych a często pomijanych parametrów, jak na przykład wcześniejsza spłata kredytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz jeszcze spróbować tego kalkulatora https://www.expander.pl/porownywarka/. Czemu nie porównać porównywarek? ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenia, na razie jestem zielona w temacie, ale powoli wdrażam się już w szczegóły i podstawową terminologie. Nie jest to wcale taki prosty temat, szczególnie jak ktoś się nie znam. Na stronie www.zadluzenia.com znalazłam już jeden ranking przerożnych kredytów, też na pewno pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na hotmoney można znaleźć taki kalkulator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy