FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobra reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda forma reklamy, która przynosi jakiś skutek jest dobra. Na rynku poza najbardziej chyba obecnie popularną reklamą w internecie jest mnóstwo innych sposobów na promowanie swojego biznesu. Ja ostatnio odkryłem coś takiego jak odzież reklamowa Fruit of the Loom i jestem bardzo zadowolony. Moi pracownicy dostali koszulki firmowe, a resztę planuję rozdać stałym klientom. Gdyby ktoś szukał takiego sposobu na reklamę to na tej stronie http://exitogroup.fotl.pl/ znajdzie wszystko na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketing to pojęcie niesamowicie ogólne. Na pewno jeśli chodzi o IT to może być reklama cpc albo display, social. W grę wchodzi też bardzo często pozycjonowanie stron.
Macie tutaj propozycję ode mnie http://www.seo-protection.pl/pozycjonowanie-stron
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 762

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pomysł na biznes, jednak aby wszystko wyszło tak jak planuje, moja przyszła firma musi miec dobry start. Znalazlem oferte strony internetowe dla firm i musze przyznac ze robi na mnie wrazenie. Ich projekty zobaczyłem na stronie, pełen profesjonalizm .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przydałaby się dobra strona internetowa która przyciągnie potencjalnych klientów. Sprawdź np. http://profesjonalne-strony.com oni robią super strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli szukasz dobrego sposobu na reklamę to polecam Ci pozycjonowanie poznań Dzięki pozycjonowaniu w poznaniu Będziesz mógł cieszyć się wysoką pozycją w wyszukiwarce, co za tym idzie pozycjonowanie z poznania pozytywnie wpłynie na ilosć zleceń w twojej firmie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xenia
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facebook to jedno, a pozycjonowanie to drugie. Najlepiej łączyć obie te rzeczy. Z pozycjonowania może wyniknąć sporo dobrego, pod warunkiem, że jest odpowiednio prowadzone i jeśli jest systematyczne. Raz trafiłam na agencję, która brała pieniądze i nie robiła kompletnie nic, miałam potem problem z rozwiązaniem umowy. Potem trafiłam do innej z polecenia znajomego i byłam w szoku, że pozycjonowanie w ogóle działa. Raporty co miesiąc, wyszczególnione co było robione i co trzeba zrobić. Jak widać kwestia tego, żeby znaleźć kogoś, kto się na tym zna. Póki co fb nie mam robionego, na razie tylko pozycjonowanie w COCOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra reklama to taka, która jest solidna a przede wszystkim zapada w pamięć. Dlatego my zdecydowaliśmy się na podświetlane tablice reklamowe i citylight postery. Zamieszczone we właściwym miejscu doskonale przykuwają uwagę gapiów! Dzięki www.gablotytablice.pl udało nam się zaopatrzyć w tego typu reklamę a co najważniejsze przybyło nam kolejnych klientów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości gadżety reklamowe to podstawa. Na pewno sprawdzą się w każdej firmie. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Poza tym nie jest to duża inwestycja i naprawdę szybko się zwraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach, jeśli chcemy skutecznie promować własną firmę, produkty i usługi, należałoby zacząć od budowy firmowej strony internetowej. Na webteo/gotowe-strony-internetowe możecie zamówić sobie takie gotowe strony internetowe, za którymi nie będziecie musieli długo czekać i które nie będą Was dużo kosztowały Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na reklamę display? Moim zdaniem to ciągle popularna forma marketingu, która naprawdę świetnie się sprawdza. Ostatnio sporo o niej czytałam na https://marketinglink.pl/display-jeszcze-nie-umarl-tymi-formatami-reklamowymi-portale-walcza-o-uwage-konsumentow/ i uważam, że takie bannery są naprawdę jedną z najlepszych reklam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o czyms takim jak marketing szeptany kampanie ? Zastanawiam się nad tą opcją dla siebie, powiem Wam że bardzo mnie zaintrygowała ta oferta. W szybki sposób można trafić do szerokiej ilości osób, możemy poprawić wizerunek swojej firmy i dać się poznać z tej dobrej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wiem że skuteczna reklama jest w sieci, znajomi reklamowali swój sklep internetowy, wynajęli https://www.grupafaro.pl/ z Wrocławia. No i efekty były bardzo widoczne, mocno zwiększony ruch na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompleksowe podejście do reklamy znajdziecie w https://reklama-bielsko.com/ Oferują gadżety reklamowe, odzież reklamową, druk wielkoformatowy, oklejanie witryn czy samochodów, prezentery, stojaki rollup, ścianki wystawiennicze, tabliczki informacyjne itd. Jest w czym wybierać. Nam projektowali tez stronę internetową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketing powinien być prowadzony z głową! Przede wszystkim trzeba być na bieżąco z wszystkimi zmianami i nowinkami, które wchodzą na rynek Smile Ja na przykład ostatnio czytałam na https://socialpress.pl/2018/01/skuteczne-recepty-marketingowe-czyli-kolejna-edycja-kongresu-online-marketing o skutecznych receptach marketingowych. Na pewno wybiorę się na kolejną edycję tego kongresu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie internetu każda firma musi mieć stronę internetową. Najlepiej wykonaną profesjonalnie. Większość przedsiębiorców się na tym nie zna, dlatego warto oddać ten temat w ręce profesjonalistów w tej dziedzinie.Strony internetowe dla firm swift tworzą fachowcy, którzy znajdą optymalne rozwiązania dopasowane do danej branży i indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Należy pamiętać, że to inwestycja we własną firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy