FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie magazynu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FrankieeFran
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magazyn to dosyć skomplikowana firma logistyczna, na pewno wymaga wielu mebli i rozwiazań specjalistycznych żeby prawidłowo funkcjonował. Jeśli wyposażacie swój magazyn to zajrzyjcie na stronkę http://futurelogistics.pl Tam proponują kompleksowe wyposażenie magazynów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kozlowskiczeslaw1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciężko jest znaleźć odpowiednie narzędzia i urządzenia do magazynu. Ja ostatnio czytałem artykuł https://joemonster.org/blog/utbpolska/15783/Mini_zurawie_czy_warto_jest_miec_ w tym temacie. Zastanawiam się teraz czy tego typu urządzenie mogło by mi się przydać u mnie w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na wyposażeniu magazynu znaleźć się musi tyle rzeczy, że aż ciężko je wszystkie dobrze wyliczyć… Zamiast tego może zatem skupię się na jednej konkretnej, ale za to dobrze. Moim zdaniem koniecznie trzeba pamiętać o tym, żeby zaopatrzyć się w system oparty o przekaźniki łańcuchowe. Szczególnie warto jest zaopatrzyć się w te sprzedawane w tej firmie: http://www.intralog.pl/pl/portfolio/przenosnik-lancuchowy/ . To po prostu idealne rozwiązanie, gdy trzeba jest przetransportować palety – a tych przez magazyn może przejawić się niemało, co do tego chyba nie muszę wcale przekonywać. No i ten sprzęt nie jest wcale głośny – wręcz przeciwnie, pracuje dość cicho, a to dzięki temu, że prowadnice są wykonane z polimerów. A to tylko jedna z jego licznych zalet. Naprawdę, uważam, że w magazynie raczej ciężko jest się obejść bez takiego rodzaju sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: