FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyciskarka do soków - Jaką wybrać? :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panjan
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 53
Skąd: Piła

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 6:59 pm    Temat postu: Wyciskarka do soków - Jaką wybrać? :-) Odpowiedz z cytatem

Cześć, do 2 tys. szukam wyciskarki, która wyciska całe owoce i warzywa... Myślałam wstępnie o Kuvingsie. Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ala25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zakupem najbardziej obawiałam się tego rozkładania i składania, bo smykałki tecnicznej nigdy nie posiadałam ale elementy są nieźle oznakowane i nawet ja bez problemów daję sobie radę czyszczeniem. Ten model ma znaczny ciężar, ale już w sklepie uznałam to za zaletę, bo ze względu na tę cechę stwarzał wrażenie „solidnego”, a patrząc od praktycznej strony, dzięki swojej wadze wyciskarka jest dużo bardziej stabilna i nie przesuwa się na prawo i lewo. Co ciekawe, moje pociechy od początku były zachwycone nowym sprzętem w kuchni, chociaż zwykle to pomieszczenie istnieje dla nich tylko wtedy, kiedy zgłodnieją. Podziw moich pociech powodowało to, że wyciskarka w wielu miejscach jest przezroczysta i dzięki temu są w stanie śledzić, co dzieje się w środku. Później same poprosiły o to, aby pozwolić im spróbować, jak smakuje to, co się tak malowniczo wyprodukowało, choć najczęściej widząc warzywa i owoce dostają gęsiej skórki. Polecam Kuvings, kupiłam w tym sklepie.
_________________
Higieniczny.pl suszarki do rąk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im mniej elementów do mycia to lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utrzymanie odpowiedniej wagi na pewno wiąże się z tym by zdrowo sie odżywiać. Picie soków ze świeżych owoców bardzo w tym pomaga. Dobrze więc kupić wyciskarkę do soków. Na rynku dostępnych jest wiele marek ale chyba Angel będzie jednym z lepszych. Przyglądałem ich ofertę https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/angel/1/full/5?url=angel i produkty są naprawde ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia099
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy według Was coś z tego rankingu byłoby warte uwagi http://www.rtvagd.net/wyciskarka-do-sokow/? Właśnie bardzo poważnie się zastanawiam nad wyborem porządnej wyciskarki do soków Wink
_________________
Miłość nie zawsze jest ładna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając wyciskarkę patrzycie na jakość czy na cenę? Ciekawi mnie właśnie dlaczego ludzie często kupują urządzenia "jednorazowe" zamiast decydować się na naprawdę dobry sprzęt. Tutaj https://wyciskarkisokow.pl warto sobie zerkną i sprawdzić ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 7:38 am    Temat postu: Wyciskarka Odpowiedz z cytatem

Temat wyciskarek jest dość popularny ostatnio. Trudno się dziwić, patrząc na to jak wiele można dzięki takiemu sprzętowi uzyskać. Sama oszczędność w sokach jest duża, ponieważ butelka 1l soku 100% kosztuje od 4-7 zł, w zależności z jakich owoców jest wyciskany, a i tak taki sok jest pasteryzowany, przez co witaminy traci. A dzięki wyciskarkom takim jak Muke soki są i tańsze i mają więcej witamin i enzymów, które wolno obracający się bęben.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę dzisiaj wybór tego rodzaju produktów na naszym rynku jest bardzo duży. Sama chętnie postawiłabym jednak na wyciskarkę wolnoobrotową Mukę. Przede wszystkim bowiem jest to najwyższej jakości sprzęt marki premium. Robiąc przy jego wykorzystaniu soki, sorbety, czy też deserki dla dzieci nie tracimy z nich najcenniejszych składników, a co więcej korzystając z tego urządzenia możemy robić także mleka np. z orzechów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najpierw powinieneś odwiedzić sklep https://wyciskarki.pl/ gdzie masz zdecydowanie największy wybór wyciskarek do soków na rynku. Stawiają wyłącznie na sprawdzonych światowych producentów którzy dbają o najwyższą jakość wykonania oraz możliwości przygotowania soków. Możesz również przy pierwszym zakupie otrzymać spory rabat bądź skorzystać z promocyjnych ofert na tego typu sprzęt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od długiego czasu jestem fanką świeżo wyciskanych soków ze świeżych owoców. Wiele sokowirówek i wyciskarek do soków po prostu się zepsuło w szybkim tempie. Teraz używam urządzenia od Philipsa https://www.philips.pl/c-m-ho/blendery-sokowirowki-i-roboty-kuchenne/liquid-health/wyciskarka-do-soku i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ogromna różnica między sokami z kartonu a tymi przygotowanymi przy pomocy wyciskarki do soków. Soki z kartonu nie są świeże, mają bardzo dużo konserwantów, które co prawda są dopuszczone do przetwórstwa, ale chyba każdy sobie zdaje sprawę z tego, że mogą one szkodzić w dużej ilości. Najlepsze do produkcji domowych soków są wyciskarki wolnoobrotowe Juicers http://the-juicers.com/ , bo dzięki nim uzyskujemy najzdrowszy sok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy