FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki dach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dachówka ceramiczna bądź blachodachówki panelowe Quadro o profilu płaskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Renulkaxx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że dachówki ceramiczne będą ok
_________________
Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze telefonu z Androidem? Zerknij na naszą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dachówka to materiał na lata, chociaż blacha matowa też ładnie wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w pierwszej kolejności powinieneś postawić na jakość pokrycia dachowego, a dopiero w kolejnej części na jego cenę. Oczywiście nie zawsze wysoka jakość idzie w parze z wysoką ceną, gdyż na rynku możesz znaleźć bardzo atrakcyjne oferty, jak np. https://www.gerardroofs.pl/pl/ Według mnie ich produkty łączą ze sobą wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Mało tego, dzięki innowacyjnej technologii, która pozwala na bardzo łatwy i szybki montaż, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na robociźnie. Sam zastosowałem ich rozwiązania u siebie w domu i muszę przyznać, że byłem pod wielkim wrażeniem tempa w jakim został pokryty dach, ale również z rachunku wystawionego za wykonaną pracę. Szczerze mówiąc, spodziewałem się dużo wyższej kwoty.
Dużym atutem produktów firmy Gerard jest fakt, że dachówkę możesz zamontować na już istniejące gotowe pokrycie, a przez to, że jest niesamowicie lekka, nie obciąży ona znacznie konstrukcji. Oczywiście wybór należy do ciebie, ale myślę, że oferta jest warta uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzę z założenia, że naprawdę dobrze byłoby zdecydować się na blachodachówkę. Sam, zastanawiam się nad tym, czy w roli pokrycia nie sprawdziłaby się blacha aluminiowa od Nova Trading. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wybraliśmy blachodachówkę, koleżanka poleciła mi produkty firmy Traffic http://www.traffic-blachy.pl/blachodachowka/ na prawdę mają dobre ceny, oferują usługę ułożenia dachu i są terminowi:) polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie kupować i zakładać dach na własną rękę to o paru kwestiach musicie pamiętać. Przede wszystkim trzeba się jakoś na ten dach dostać - w tym celu powinny przydać się Wam podesty robocze. Warto też zabezpieczyć się w odpowiedni sposób, aby z tego dachu nie spaść. Jest to dość duże przedsięwzięcie więc moim zdaniem warto wszystko dokładnie przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blachodachówka ma taką wadę, że jest po prostu głośna. Nawet mając dobre ocieplenie, które też tłumi hałas, to i tak słychać deszcz stukający po blasze. Bywa to czasami denerwujące. Lepiej iść w ceramikę. Jest na pewno lepszym i trwalszym rozwiązaniem. I dużo cichszym. A jak ceramika wydaje się być poza budżetem, to wybierz betonowe dachówki. Równie trwałe, może nie tak ładne, ale na pewno lepsze niż blacha. My mamy ceramiczną od Creatona. Bardzo fajnie leży na dachu i wygląda doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
polecam zgłosić się do firmy traffic - zobaczcie http://www.traffic-blachy.pl/uslugi/ oferują oni montaż i zakup wybranego pokrycia. Bardzo pomocni pracownicy - terminowość w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gerardroofs.pl/pl/ robi świetne blachodachówki i właśnie tę firmę bym Ci polecił. Mój znajomy ma wulkaniczną Coronę i powoli zaczynam myśleć, czy samemu się na nią nie przerzucić, tak mi się ona podoba. Piszesz, że szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania w debacie blachodachówki vs ceramiczna i wiadomo, że wszystko zależy od konkretnego rozwiązania, modelu itd., także nie wiem, czy da się tutaj jakieś uniwersalne przewidywanie przeprowadzić – chociaż inni mogą mieć pewnie inne zdanie. Tak czy siak warto wejść sobie na stronę Gerarda, bo tam możesz sobie zobaczyć, jak dana blachodachówka będzie wyglądać „w realu” oraz wykalkulować sobie koszty, co jest szczególnie fajne, jeżeli szukasz rozwiązania ekonomicznego. Obie te funkcje są na tej stronce, jak poklikasz to znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trader
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 39

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałbym się na blachodachówkę ze względów ekonomicznych, jeżeli miałbym większy budżet to brałbym cermaiczną ale to tylko moje zdanie. Swoją drogą, stosowaliście kiedyś zadaszenia rynnowe? Jak sprawdza się takie rozwiązanie? Znajomy poleca, dał nawet namiar na firmę, która to wykonuje. metal-gum.com Ceny są okej, jakość produktu też, taki twierdzi. Jednak sprawdza się to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rzeczywiście zależy Ci na wysokiej jakości dachówce to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić wybór dachówki ceramicznej bądź cementowej, która pozwoli zachować piękny wygląd i trwałość przez długie lata. Możesz teraz skorzystać z trwającej "Gorąca Promocja" zorganizowana przez Braas na której znalazły się dachówki wykonane w technologii CISAR oraz Protegon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budmax to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Sandomierzu, która oferuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię remont dachu, budowa domu, czy też wynajem rusztowania lub zwyżki, to gwarancja najwyższej jakości wykonywanych usług. Decydując się na usługi http://dachy-pawlik.pl zyskasz wsparcie wykwalifikowanej i doświadczonej ekipy fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z @KarolOkrasek szczególnie, że są to już ostatnie dni trwającej promocji od producenta Braas, więc warto się pośpieszyć jeżeli nadal nie wiecie na jakiego producenta warto postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariuszo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie te same spostrzeżenia co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi.
_________________
Burzę i odbudowuję świat ze swojego snu,a rano próbuję sobie przypomnieć,jak odbudować siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy