FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki system forex na start?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że ja zawsze podziwiam ludzi, którzy inwestują na Forex. Dla mnie to duże ryzyko, bo w końcu raz się uda, raz nie... Poza tym trzeba na bieżąco śledzić notowania: https://www.tms.pl/notowania-forex , wszystko skrupulatnie planować, rozpisywać, budować mądre strategię itp. Dużo tutaj główkowania i analitycznego myślenia. To zdecydowanie nie zabawa dla każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać z pomocy jaką oferuje https://www.tms.pl/. Można czerpać z doświadczenia i umiejętności doświadczonych maklerów giełdowych. Można też ukończyć szkolenia walutowe czy założyć rachunek maklerski. Forex nie jest łatwy, ale wszystkiego można się nauczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryzykowna? Po prostu przeznaczona wyłącznie dla tych, którzy do takiego inwestowania się nadają. Druga sprawa - jeśli działacie na systemie easyMarkets, to koniecznie sprawdźcie również ich aplikację na smartfony. Akurat dla mnie działanie na niej jest ogromnym ułatwieniem w działaniu. Inna szybkość reakcji na zmiany rynkowe, te same funkcje. No właśnie - przenieśli te same możliwości, do tak samo funkcjonalnego rozwiązania. Ale to sami oceniajcie. Ktoś już ma zainstalowaną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie sugeruję aplikację easyMarkets jako wsparcie - dla mnie to duże usprawnienie w działalności. Przede wszystkim chodzi o możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe. W pracy nie mogłam otworzyć lapka i sparwdzać co się dzieje, a jednak na smartfona dostaję powiadomienie, mogę go wyjąć i coś zadziałać. Akurat jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, szybkość tego, ma to ogromne znaczenie. Aplikacja wiele mi zmieniła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polmax.eu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 43
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się

a fantastic read
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kajtek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 5:53 pm    Temat postu: Inwestycje w forex Odpowiedz z cytatem

Forex nie jest wcale taki trudny. Trzeba znaleźć uczciwego brokera, który udostępni materiały edukacyjne i kont demo, które będzie działało jak konto realne. Następnie rozpocząć inwestując niewielkie kwoty i małymi kroczkami do przodu.
Tak zdobyłem doświadczenie na https://freshforex.com
Jestem u tego brokera od kilku lat i nie spotkałem się z żadnymi nieuczciwymi praktykami.

Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie takie inwestycje, to podejdźcie do tematu z głową.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radaporada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 8:52 am    Temat postu: forex, wiedza Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie, że najpierw powinno się jak najlepiej poznać rynek,
na którym chcemy inwestować... wiedza, wiedza, wiedza!
a dopiero potem wydawanie pieniedzy...

Dużo materiałów w temacie automatów na forex i zarabiania na prop-tradingu np tu: prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-trading-manualny

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaN
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdy zaczynałam swoją przygodę z rynkiem Forex, to na początku skompletowałam sobie wszystkie potrzebne mi narzędzia analityczne. Aby sprawdzić podstawowe informacje o kursach walut, często zaglądam na https://cinkciarz.pl/wymiana-walut/kursy-walut-cinkciarz-pl/ . Znaleźć tu można zawsze aktualne dane o kursach, które odświeżane są bardzo często. Dzięki temu mam pewność, że są one dokładne oraz precyzyjne. Takie dane stanowią podstawę podejmowania trafnych decyzji inwestycyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebcio77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: Podwilk

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbujcie na XTB tam mają naprawdę fajne opcje jeżeli chodzi o inwestycje, zwłaszcza dla początkujących. W systemie xtb możecie skorzystać z dema i zobaczyć jak wszystko ładnie i na spokojnie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forex jest bardzo ryzykowny i jak chce się w niego wchodzić bez żadnej wiedzy, a do tego pytając się o szczegóły na randomowych forach niezwiązanych z inwestowaniem, to radzę od razu zrezygnować, bo tylko się w ten sposób ośmiesza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tutaj naprawdę wiele konkretnych porad. Jeżeli chodzi o forex online to koniecznie sprawdzajcie sobie informacje na stronie: https://smarttrader.pl/kursy-walut-online/ Mi już jakiś czas temu polecił ją znajomy i nie zawiodłem się. Mogę być pewien, że na niej znajdą się aktualne analizy oraz materiały edukacyjne, które mogą mi się przydać właśnie w tej tematyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 4:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za słaba na samodzielny handel na forex,
a ślęczenie przed wykresami mnie przeraża.

To już wolałabym Arrow automat na forex, jak tu http://www.prop-trading.pl/ gdzie firma od lat sprzedaje taką opcję, są wyniki, konkrety no i nie trzeba tego robić samemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy