FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Basen
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Murezon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 9:07 am    Temat postu: Basen Odpowiedz z cytatem

Waszym zdaniem, pytam o opinię.. warto inwestować w basen ogrodowy? Czy może lepiej zainwestować większą sumę, wybudować basen i najlepiej jeszcze pod dachem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Olik46
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basen to świetna sprawa Smile Jeśli tylko masz duży ogród i fundusze to nie zastanawiaj się ! http://hulajnogi.net/baseny/lzee/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basen to świetna sprawa, aczkolwiek jest to dosyć kosztowna inwestycja i wymaga to niemałego przemyślenia. Warto zrobić kosztorys, albo tak jak Ci proponowali zgłosić się do kogoś kto wykonuje takie rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
falcon123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jacuzzi na pewno byłoby lepszym pomysłem od basenu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taki basen to fajna sprawa, tylko oczywiście wymaga sporego ogrodu. Musisz też wiedzieć, że o taki basen trzeba dość mocno dbać i regularnie wymieniać wodę. Do tego warto zainwestować również w lampki ogrodowe (np. https://ledco.pl/22-lampy-solarne) żeby móc sobie w takim basenie popływać nawet wieczorem, kiedy będzie przyjemny klimat. Taki oświetlenie ogólnie wpłynie na to, że atmosfera w ogrodzie będzie bardziej urokliwa i przyjemnie będzie posiedzieć po zmroku na świeżym powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór basenów ogrodowych znajdziecie w ofercie firmy www.poolgardenparty.pl Sam zdecydowałem się na taki basen, który ma całkiem spore rozmiary. Cała nasza 4 osobowa rodzina się tam mieści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartynaMarti
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 34
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chciałabym mieć basenu. Nie warto marnować wodę, która po paru dniach jest po prostu brudna i nikt nie chce wtedy korzystać z basenu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda jest brudna, jeśli o nią nie dbasz. To logiczne, że jeśli inwestujesz w basen, to warto też dbać o niego, tak by nie trzeba wody wymieniać co 2 dni. Teraz to nie jest wcale trudne, jest masa preparatów, które do tego służą. Trzeba tylko chcieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi jakie meble kupić nad basen? Bo znajomy podesłał mi stronę https://gardenspace.pl/meble-basenowe i spodobały mi się te co ferują. Może ktoś z was ma meble basenowe tego producenta? Jak się sprawdzają? Znajomy mówił że są solidne bo jego rodzice je mają u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia gustu. Jeśli ci się podobają i cię na nie stać to możesz je brać. Ja tam mam zwykły basen dmuchany ogrodowy (choć dość duży), a do tego zwykłe ogrodowe krzesła i jest ok. W końcu nie mam basenu i mebli po to by komuś imponować, ale po to by się dobrze bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym stawiała na meble, które się łatwo czyszczą. Bo jednak jak leżą cały sezon na dworze, to trzeba je co jakiś czas przeczyścić. Im łatwiej sie czyszczą tym mniej roboty. Mam z kolei pytanie o to jak dbacie o czystość w wody w basenie? Macie jakieś sprawdzone preparaty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 3:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przede wszystkim zadbać, żeby do basenu nie wlatywały liście, owady itp. Wystarczy do tego zwykłą siatka zakładana, kiedy się z basenu nie korzysta. Natomiast żeby w basenie była czysta woda, bez bakterii, w której można się bez obaw kąpać, najwygodniej jest ją po prostu chlorować. To tani i skuteczny sposób, aby nic w niej niepożądanego nie pływało. Są różne sposoby na to by wodę chlorować, ale najwygodniej jest zamontować, zależnie od wielkości basenu, których z tych generatorów prądu - https://basenyogrodowe.pl/31-generatory-chloru. Dzięki czemu wszystko sie robi samo - odpowiednia dawka chloru jest uwalniana w odpowiednich odstępach czasu. My musimy tylko pamiętać napełnić co jakiś czas dozownik. Łatwy, tani i przyjemny sposób na dbanie o wodę w basenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knall
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 111

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tradycyjny basen to kłopot... poza tym, kiedy panuje taka susza to marnowanie wody Sad dzieciakom można sprawić frajdę kupując np: suchy basen z piłkami w środku Smile)

http://www.std-dmuchance.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swój basen to świetna sprawa i uciecha dla najmłodszych Smile Ale to prawda, o basen trzeba odpowiednio dbać. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie filtry do wody i chemię basenową, np. ze strony https://www.target.com.pl/produkty/ogrod/inne/basen/. Sama kupuję tam środki do wody i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko jest miejsce i pieniądze to zdecydowanie basen w ogrodzie jest dobrym pomysłem. Zawsze można się ochłodzić, dla dzieci to ogromna frajda. Jak na basen to takie klapki https://butymodne.pl/klapki-meskie-c19913.html mogą się przydać, jeśli ktoś jeszcze sobie nie sprawił takich. Ja dla męża szukać właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy