FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odszkodowanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sloneczko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu miałem wypadek samochodowy. Wycena odszkodowanie według mnie jest o wiele za niska, ale nie mam siły się sądzić. Przypadkiem trafiłem na stronę http://sprzedamszkode.pl i zastanawiam się czy nie wysłać do nich prośby o wycenę odszkodowania. Jak myślicie czy warto tym się zainteresować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 5:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, zależy ile będzie cię ta wycena kosztować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Europejskie Centrum Odszkodowań może pomóc w tej sprawie. Myślę, że warto się z nimi skontaktować, choćby telefonicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczak napisał:
Nie wiem, zależy ile będzie cię ta wycena kosztować


No na przykład w Economist nic się nie płaci. Ja się z nimi kontaktowałam to podesłałam wszystkie dokumenty i zrobili mi analize za darmo, dostałam ofertę dopłaty i się na nią zgodziłam. To było jakoś ponad 2 tysiące złotych, zrobiliśmy cesje. Dla mnie świetna opcja bo nie musiałam się użerać z ubezpieczycielem, to oni sobie we własnym zakresie tam dalej z nimi gadali i walczyli i odpowiednio wysokie odszkodowanie. Grunt że ja pieniądze od razu dostałam.
Zostawiam do nich telefon 882 000 883
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycena przez ubezpieczycieli może być przeróżna, najczęściej niestety zaniżona. Jeżeli tak podejrzewacie to warto udać się po pomoc i walczyć o swoje. Firma http://www.wypadkianglia.co.uk ma bardzo duze doświadczenie w takim temacie, konkretnie to możecie udać się do nich jeżeli mieliście wypadek na terenie Anglii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma co odpuszczać w takich sprawach bo zwykle firmy ubezpieczeniowe albo odmawiają, albo zaniżają odszkodowania a w sądzie czy nawet polubownie można z nimi się dogadać. Są kancelarie, które specjalizują się w uzyskiwaniu odszkodowania. Znajoma korzystała z takiego wsparcia i wygrała całkiem niezłe pieniądze za wypadek komunikacyjny. Mogę dać Ci namiary jak podpytam jutro w pracy dokładnie o tę kancelarie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nikt się nie przyłączył do tematu... Mam namiary na ta kancelarię https://www.kancelariafenix.pl/odszkodowania/ - znajdziesz tam ofertę, opis i warunki a i dane kontaktowe jak nie chcesz za pośrednictwem dostępnego tam formularza kontaktowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim w walce o odszkodowanie trzeba się rozejrzeć za dobrym adwokatem, któremu można zaufać. Od siebie mogę wam polecić www.adwokat-wojtaszak.pl Adwokat ten ma swoją kancelarię w Krakowie i specjalizuje się w odszkodowaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za dobrą kancelarią adwokacką zajmującą się walkami o odszkodowania to polecam wam skontaktować się z www.adwokatblaszczyk.pl Kancelaria ta znajduje się w Warszawie więc polecam ich wszystkim z tych okolic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O odszkodowanie trudno jest walczyć w pojedynkę. Lepiej skorzystać z pomocy doświadczonych firm odszkodowawczych. Ze swojej strony polecam Auxilie https://auxilia.pl/jaki-wplyw-na-wysokosc-zadoscuczynienia-ma-uszczerbek-na-zdrowiu/. Doradcy bardzo angażują się w sprawy swoich klientów, są sumienni, precyzyjni i co najważniejsze - skuteczni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 63
Skąd: skąd chcesz

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety,mój poprzednik ma rację, w pojedynkę niewiele zdziałasz,musisz poszukać adwokata,który zajmie się sprawą i doprowadzi ją do końca.Możesz skorzystać z usług adwokat Moniki Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/
To doświadczona adwokat i miła osoba,która chętnie służy radą i pomocą w wielu trudnych i zawiłych sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się z tym zgodzę, to nie takie proste uzyskać należne odszkodowanie, najlepiej od razu się zgłosić do kancelarii https://kancelariaae.pl/ i oni tam poradzą sobie ze wszystkim, ja nie żałuję że się do nich zwróciłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie EuCO? Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań.Ta firma od lat działa w branży. Ma wielu agentów i to w całej Polsce. Warto do nich na infolinię zadzwonić i dowiedzieć się czy przyjmą sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby co odszkodowaniami zajmuje się też firma z Rudy śląskiej https://www.kompensata.com.pl/ Pomagają w dochodzeniu odszkodowań za szkody majątkowe spowodowane wpływem zakładów górniczych, to ich specjalizacja. Zajmują się także szkodami deweloperskimi i innymi, także warto miec namiar na firmę bo mają duże doświadczenie i działają kompleksowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze https://www.doplatydooc.com.pl/ Zajmują się z kolei odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych. Obsługują klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Mega solidna firma, u nas super się sprawdzili, można na nich polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy