FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podstawa-projekt domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:22 am    Temat postu: Podstawa-projekt domu Odpowiedz z cytatem

interesują mnie teraz projekty domów. Głownie skupiam się na szukaniu czegoś w internecie. Spodobały mi sie projekty Mg Projekt. Tam chyba mają najwięszy wybór i najbardziej korzystne promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobają gotowe projekty od https://pracownia-projekty.dom.pl/ , a zawsze uważałam, że "gotowce" nie ustępują w niczym projektom od architekta. A są dużo bardziej przystępne cenowo. Warto przejrzeć ofertę tej pracowni - do wyboru są projekty m.in. domów parterowych, z poddaszem, piętrowych, bliźniaków etc. Przy zakupie otrzymujemy oczywiście pełen projekt architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej czy elektrycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając projekt domu przede wszystkim trzeba też wziąć pod uwagę w jaki sposób będziecie usuwać nieczystości komunalne. Według mnie chyba najprostszym i najbardziej niezawodnym rozwiązaniem będzie szambo betonowe - www.szambobetonowe.com.pl. Te zbiorniki są bardzo trwałe i wytrzymałe, nie zniszczą się nawet pod dużym naciskiem. Do tego dostajecie na nie gwarancję i niezbędne dokumenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Borges
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto w tym temacie popytać znajomych? Sądzę, że to będzie dobre rozwiązanie Wink
_________________
Po to się je, aby żyć, a nie po to żyje, aby jeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też powoli przymierzamy do wyboru projektu domu i tu pojawił się problem w kwestii usuwania nieczystości komunalnych. Rozważaliśmy czy wybrać przydomową oczyszczalnię czy szambo betonowe. Poczytałam trochę na blogach - https://szamborobota2.wordpress.com i jednak chyba postawię na szambo. To nie jest jakaś trudna w obsłudze instalacja, ale jednocześnie jest niezawodna i wytrzymała. Do tego producent zwykle zapewnia montaż i dodaje kilkuletnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy