FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchnia i jadalnia w stylu prowansalskim?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 9:28 am    Temat postu: Kuchnia i jadalnia w stylu prowansalskim? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby w takim stylu urządzić sobie jadalnię i kuchnię?
Zastanawiam się czy to dobrze wypadnie czy to już raczej przeżytek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki to styl? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobie ma się podobać, a nie komuś tam.
Jeśli odpowiada ci prowansalski klimat w kuchni, to taki sobie zrób. Tym bardziej, że w sklepach jest sporo takich mebli, które wpadają w ten deseń.
Tutaj: http://olamebluje.pl/12-stoly-krzesla zobacz sobie przykłady stołów i krzeseł.
Widziałam tam zresztą sporo takich, które tylko delikatnie nawiązują do jakiegoś stylu. To dobry pomysł, jeśli nie chcesz przegiąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie będą do tego pasowały takie lampy jak tu - lampy italux? Przypominają jakoś styl prowansalski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą w jadalni są stoły i krzesła. Ciekawe modele masz tutaj https://www.promyk-meble.pl/?pl_stoly-i-krzesla,13. Co do stylu prowansalskiego to jest on dość charakterystyczny. Ale jeśli Tobie się podoba to czemu nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl prowansalski kojarzy się przede wszystkim z bielą. Jeśli chcemy wykonać kuchnie w takim stylu warto nabyć białe meble kuchenne, na ścianie położyć jasne płytki oraz na ścianie kafelki lub kamień dekoracyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi akurat taki styl się nie podoba, skandynawski bardziej do mnie przemawia. Spore wrażenie robią także wnętrza w nowoczesnym wydaniu. Na https://www.edinos.pl/stoly-szklane-okragle widziałam okrągłe stoły ze szkła, idealne do nowoczesnej jadalni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno to nie jest przeżytek, w zasadzie to bardzo modne. Ale to też w specyficznych mieszkaniach czy domach, nie wszędzie ten styl zda egzamin. Na pewno lepiej będzie pasować do jakichś domków letniskowych niż do np. apartamentowca. A co do samej aranżacji wnętrza w stylu prowansalskim to polecam zobaczyć paletę kolorów świata dulux, tam jest wiele pasujących odcieni pod ten konkretny styl i można sobie fajnie zaaranżować swoją kuchnię i jadalnię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę jednak wyszukane wnętrza w amerykańskim stylu. Są zdecydowanie bardziej eleganckie, a meble w tym stylu prezentują się pięknie. Zerknij sobie do oferty sklepu Open Space Interiors: https://www.ospace.com.pl/jadalnia Mają piękne meble do jadalni, a także do salonu, sypialni, biura i dodatki takie jak oświetlenie, czy materace. Meble tej marki są wysokiej klasy, co widać już na pierwszy rzut oka, więc naprawdę warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki styl jest jest zawsze na czasie. Aby jednak całość aranżacji była spójna, warto sięgnąć po odpowiednie oświetlenie np. z https://szykownydom.com/zyrandole . W tym konkretnym sklepie mamy bowiem całe mnóstwo lamp do wyboru, blisko 1300 modeli, a dodatkowo nie musimy obawiać się wysokich ceny. Poza tym zawsze możemy skorzystać z 30-dniowego prawa zwrotu bez podawania przyczyny:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łał ekstra zawsze nam sie ten styl podobał. moze po modzie na styl skandynawski przyjdzie Prowansja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Falen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również bardzo mi się podoba ten styl, polecam zerknąć do tego artykułu : http://wiembochce.pl/kuchnia-z-drzwiami-czy-otwarta/ jeśli szukasz pomysłów na aranżację kuchni, to na pewno tam znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, polecam zerknąć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne oryginalne dodatki do domu znajdziesz tutaj www.mandihouse.pl mają tam meble i dodatki w różnym stylu , przepiękne rzeczy można wypatrzyć. . Naprawdę warto , ja u nich zakupiłam dodatki do salonu i sypialni i jestem mega zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam straszny kłopot z meblami do kuchni, bo nie wiem, jaki projekt będzie dla mnie idealny. Myślę, że bardzo może mi pomóc strona format-meble.com.pl/ na której wyczytam sobie, jakie meble najbardziej będą pasowały i jakie meble sprawdzają się najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

styl fajny choć ja wolę nowoczesne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy