FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kryptowaluty i kopanie Ethereum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 3:37 pm    Temat postu: Kryptowaluty i kopanie Ethereum Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was siedzi bardziej w tym temacie?
Jestem ciekawa czy warto się zainteresować takim sposobem zarabiania.
Poszperałam trochę w internecie i tutaj https://www.kopanieethereum.com.pl/jak-zaczac-kopac-ethereum/ znalazłam trochę informacji o tym, jak wygląda kopanie Ethereum i jak się w to wszystko wkręcić, żeby zacząć.
Będę wdzięczna za namiary na podobne strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat się tym interesuje,
mi zabrakło odwagi i chyba dalej brakuje, ale jak widzę ile on sobie na tych kryptowalutach zarabia, to tak mi sie zdaję, ze w końcu się przełamię i też w to wejdę.

Trzeba mieć odwagę zeby sobie kopać kryptowaluty czy kupować nawet, bo jak sie w necie czyta to połowa artykułów jest że to wszystko fe itd itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej warto jest inwestować w kryptowaluty, ale najpierw trzeba się na ten temat jak najwięcej dowiedzieć. Co powiecie na jakieś dobre szkolenie z kryptowalut? Na stronie https://smarttrader.pl/kryptowaluty-jak-zaczac-zarabiac-szkolenie/ możecie sobie zobaczyć, jakie zagadnienia są tam poruszane. Moim zdaniem taki kurs może być bardzo dobrym przygotowaniem do inwestowania w kryptowaluty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozi44
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kryptowaluty to teraz bardzo popularny temat, co raz więcej osoób zaczyna inwestować na giełdach. Ja polecam Bitbay, świetne miejsce, łatwość monitorowania wszystkich kursów i przejrzysta strona opinie o bitbay , jaki są wasze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaN
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zaczęłam inwestować w kryptowaluty m.in. w Ethereum. Podstawą inwestowania w cyfrowe waluty jest wg mnie łatwy dostęp do najważniejszych informacji jak np. aktualny kurs, średnia wartość, a także wolumen danej waluty. Aby być zawsze na bieżąco z takimi informacjami, często zaglądam na stronę https://cinkciarz.pl . Zawarte tam dane o kryptowalutach są jasno i przejrzyście przedstawione, dzięki czemu nie mam nigdy kłopotu z ich odczytaniem. Ponadto dzięki możliwości zainstalowania aplikacji mobilnej, mogę szybko dotrzeć do wymaganych danych w każdej chwili, z poziomu mojego smartfona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2020 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz kryptowaluty to jak najbardziej polecam kantor kryptowalut https://coincher.com/ szybka wymiana, mało gdzie taka jest. Jestem mega zadowolony, że trafiłem na nich i mam okazję wymieniać bez limitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy