FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Blacha perforowana w ogrodzie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jabbo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 7:10 pm    Temat postu: Blacha perforowana w ogrodzie? Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu zastanawia mnie, z jakiego materiału wykonać ogrodzenie. W związku z tym, że jestem na etpaie planowania remontu, więc zaczynam brać ten temat pod uwagę. Czytając opinie w internecie wychodzi na to, że blacha perforowana jest tym czego potrzebuję. Wiem już kto by mi taki projekt wykonał. Konkretnie ta firma z moich okolic:
gieciewalcowanie.pl jednak nadal nie jestem pewny co do blachy perforowanej jako ogrodzenia w domu. Czy naprawdę jest to tak dobre rozwiązanie jak wszyscy piszą w internecie? Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym związane i może mi w punktach określić czy warto inwestować? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Tobie takie rozwiązanie odpowiada to ok. Ja bym chyba postawiła na coś solidniejszego np. metalowe ogrodzenie z http://www.foresta.pl/bramy-i-ogrodzenia-metalowe/ , no ale to już jest kwestia bardzo indywidualna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikados
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam gieciewalcowanie. W parku maszynowym posiadają oni jedną z największych pras krawędziowych oraz zwijarek do blach w Polsce, co pozwala na uzyskanie produktów o dużych wymiarach i nietypowych kształtach. Mam firmę, w której wykorzystuję blachy cięte w technologii cnc i wielokrotnie zlecałem im przygotowanie odpowiednio wyciętych elementów z blachy. Zawsze było terminowo i dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Warto skorzystać z usług firm oferujących obróbkę metalu, ale tylko w przypadku jeśli to jednorazowa potrzeba. Jeśli komuś częściej potrzeba takich usług, to lepiej zainwestować we własne maszyny. Tym bardziej, że są na rynku firmy jak ta http://prometobrabiarki.pl/modernizacja-obrabiarek-do-metalu/, które zajmują się modernizacją takiego sprzętu i można mieć pewność, że długo nam on posłuży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do blachy to nie jest zły pomysł, ale proponuje Ci skontaktować się na przykład z tą http://www.mtmstal.pl/ firmą i dowiedzieć dokładnie o koszta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem odpada, nie jest to zbyt efektowne i efektywne rozwiązanie do ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu by nie? jeżeli bedzie ładnie zdobiona lub z wyciętym laserowo ciekawym wzorem? taki wzór moze wyciąć laserowo ta firma http://ciecielaser.pl/obrobka-skrawaniem-cnc/ Takie usługi jak Obróbka CNC to dla nich zlecenie które realizują na już Smile są bardzo terminowi i rzetelni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jest to konieczne? Moim zdaniem nie, ponieważ większość elementów do wykonania pięknego ogrodzenia, ogrodu itd. możesz znaleźć w ofercie Pozbruk. Ja ostatnio kupiłem u nich piękna kostkę Wenecja Zimowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę podrzucić namiar na firmę https://zaginamy.pl/ , która zajmuje się obróbką metali w tym cięciem i gięciem blach. Mają spore doświadczenie w tej kwestii. Pracownicy to specjaliści z ogromną wiedzą którzy znają się na tym co robią. Warto sobie rzucić okiem na stronę i doczytać więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do takich blach to polecam Ci sie udać do tej firmy https://gieciewalcowanie.pl/ Jest to zespół profesjonalistów którzy zajmują sie obróbką blach od wielu lat, na pewno uda im sie wykonać robotę w sposób który Cię zadowoli w 100 % Warto będzie sie zainteresować tą firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą blachą w jak najlepszej cenie. Osobiście polecam wam skontaktować się z firmą www.hst2.pl Od nich możecie zakupić różnego rodzaju wyroby hutnicze w niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrym pomysłem będzie kontakt z firmą ABC Colorex, mają duże doświadczenie w zakresie obróbki metali, cięcia laserowego, gięcia blach. Park maszynowy działu obróbek blacharskich jest wyposażony między innymi w dwie wycinarki TruLaser marki Trumpf które umożliwiają realizację nawet bardzo skomplikowanych wzorów w różnych rodzajach stali i aluminium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkiego rodzaju blachy można dostać bezpośrednio u producenta http://blachylimanowa.pl sprawdźcie ich ofertę wybierzcie interesujący Was produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz blachy perforowanej zapoznaj się z ofertą tej firmy http://www.perfopol.pl/pl/Blachy_perforowane__informacje Od wielu lat zajmuje się produkcją tego typu blach i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Widziałam, że oferta jest bardzo rozbudowana i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie mam zielonego pojęcia na temat takich działań, ale wydają mi się niezwykle skomplikowane. A zwłaszcza Obróbka skrawaniem Do takich procesów potrzeba naprawdę dobrych jakościowo maszyn oraz doświadczania. Uważnie wybierajcie firmy, którym to zlecacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy