FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zlew granitowy czy stalowy do kuchni?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kariom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 7:41 am    Temat postu: Zlew granitowy czy stalowy do kuchni? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, jestem w trakcie remontu kuchni i muszę zamówić dzisiaj zlew, zastanawiam się jaki będzie najlepszy? Na jakie firmy warto zwracać uwagę według was? Myślę właśnie nad takim https://adare.pl/produkty/zlewy-granitowe/ albo takim stalowym, co myślicie? Ja się kompletnie na tym nie znam , a chciałbym aby to wytrzymało ładnych parę lat. Z góry dzięki za wasze spostrzeżenia i sugestie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

granitowe za drogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście dzisiaj zlewy granitowe to nie jedyna dostępna na naszym rynku opcja. Jak dla mnie bardzo fajną alternatywą mogą okazać się ceramiczne zlewozmywaki marki Villery&Boch z oferty https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Zlewy_Ceramiczne-284.html?counter=2 .Są to produkty wysokiej klasy, dostępne w atrakcyjnych cenach. Tak na dobrą sprawę w tej grupie produktów należą do jednych z 3 najtańszych artykułów na rynku. Jednocześnie są one solidnie wykonane, dostępne w różnych formach i odcieniach, przy czym prezentują się niezwykle atrakcyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceramiczne.. Nie ja zdecydowanie nie jestem za tym. Na pewno nie są tak trwałe jak granitowe. Mnie się bardzo podobają zlewozmywaki podwieszane fajnie stylowo i nowocześnie wyglądają. Nasz architekt pokazał nam projektując nam kuchnię i łazienkę alternatywę w postaci podwieszanych zlewów. Projekt mnie zachwycił i takie oryginalne zlewy będziemy mieć właśnie w naszym domu Wink Sam projektant mówił nam, że granitowe zlewozmywaki są najlepsze i najtrwalsze. Ceramika często ulega jakimś uszczerbkom. Ale co kto woli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden i drugi zlewozmywak jest świetnym rozwiązaniem i nie będę tutaj pisać, że jeden jest lepszy od drugiego, bo tak nie uważam. Uważam jednak, że każdy z tych zlewozmywaków będzie pasował do innych aranżacji kuchni i wybierając zlewozmywak powinniśmy zastanowić się przede wszystkim nad tym, który będzie lepiej pasował do Waszych kuchni. Świetną ofertę zlewozmywaków stalowych widziałam tutaj https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Zlewy-kuchenne_Zlewy-stalowe-283.html . Zajrzyjcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze zlewozmywaka na pewno pod uwagę trzeba wziąć wymiary szafki na której ma się znajdować. Ważny jest też materiał z którego zlewozmywak będzie wykonany i oczywiście, dobrze, żeby pasował do wystroju kuchni. Mi ogólnie podobaja się zlewozmywaki granitowe narożne tylko że u mnie w kuchni na pewno by nie pasował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 256

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jeżeli będziecie szukali zarówno funkcjonalnych i dobrze wykonanych baterii stojących oraz wiszących dopasowanych do swojej kuchni to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji. Posiadamy warianty zarówno chromowane oraz wersje czarne, nasza obsługa pozostaje do dyspozycji i do tego wraz z 5 letnią gwarancją!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy