FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
na wakacje wyjeżdżacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekxo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujesz urlop na Mazurach i chcesz spędzić ten czas aktywnie? Może masz ochotę popływać łodzią a nie masz swojej? Z pomocą może przyjść https://betaczarter.pl profesjonalna wypożyczalnia jachtów na mazurskich jeziorach. Macierzystym portem floty jest Sztynort, gdzie postój jachtu zawarty został w całkowitych kosztach. Sama przystań gwarantuje wiele atrakcji również dla najmłodszych żeglarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku po raz kolejny wybiorę się na Hel bo jeśli chodzi o nasze polskie morze to jest to moje ulubione miejsce do wypoczywania. Spędziłem tam już kilka miłych urlopów i liczę na to, że przyszły też taki będzie. Polecam też restaurację Checz na Helu, gdzie mają jedne z najlepszych dań w okolicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcellamalin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Moje miejsce zamieszkania to Sopot

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku postawiłam na Bułgarię Smile
_________________
modne akcesoria - poradnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku zrobiliśmy sobie z rodziną wakacje troszkę wcześniej, więc ja już po Wink Byliśmy w Ustroniu Morskim i było naprawdę wspaniale! Udało mi się znaleźć domek letniskowy nieopodal plaży na https://nadmorze.pl/ . Miał naprawdę wysoki standard a cena była bardzo atrakcyjna Smile W przyszłym roku na pewno będę też tam szukać noclegów! Może uda mi się znaleźć coś równie ekstra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikola3353
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 48
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lecimy do Bułgarii Smile
_________________
Mój poradnik blogowy opisujący wycieczki i porady dla podróżnikow oraz historie polskiego globtrotera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Od kiedy jestem z moją żoną, co roku wyjeżdżamy, raz na krócej raz na dłużej Wink .Lubimy miejsca ,w których można zobaczyć kawałek dzikiej natury , albo które są dla nas wyjątkowe. W tym roku jedziemy do Darłówka. Tylko pozostaje kwestia walizki. Potrzebna nam duża i solidna, może kupimy tutaj https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne_Walizki_Walizki-duze-733.html/. Oferta jest ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nad polskie morze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku jeszcz esię zasstanawiam, czy góry, czy morze Very Happy Początkowo chciałem na 100% w góry, jednak znalazłem fajne apartamenty mrzeżyno i rozważam teraz pojechanie nad morze, bo w sumie tam dawno nie byłem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co wybrałeś? Ja jeszcze przed urlopem i w tym roku padło na mazury. Trafiłam na ofertęhttps://www.sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury i stwierdziłam, ze fajnie byłoby pożeglowac. Nad morze i w góry znajdę czas w przyszłym roku a na Mazurach jeszcze nigdy nie byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdzamy, wyjezdzamy. Ja to bardzo lubie wycieczki w Polsce, takie w których możemy po prostu wsiąść w samochód i pojechać gdzie tylko chcemy. Znalazłam teraz bardzo fajny domek w górach http://willajasien.pl i to jest chyba nasz obecny cel wakacyjny na jeszcze ten miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już planuje przyszłe wakacje i właśnie rozglądam sie za noclegiem. Koleżanka polecała mi pencjonat Stara Karczma znajdujący się w Gdańsku, bo w ubiegłym roku nocowała tam i była bardzo zadowolona. Tutaj http://www.starakarczma.com.pl/ znalazłam ich ofertę noclegów i faktycznie pokoje wyglądają na takie o dobrym standardzie a ceny nie odstraszają. Jednak jeszcze rozejrzę się za innym noclegiem, bo moze trafie lepszą okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w Chorwacji z AGA Travel i powiem że to był najlepszy urlop jaki kiedykolwiek miałam bo nie dość że miejsce bajeczne to jeszcze za śmiesznie niewielkie pieniądze bo trafiło mi się fantastyczne last minute!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłam tym razem na krótkim urlopie we Wrocławiu, było super i cieszę się że wybrałam to miasto na zwiedzanie bo jest piękne i ciekawe, noclegi szybko znalazłam na noclegi-apartamenty-wroclaw.blogspot.com  i były to bardzo komfortowe apartamenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Woreljszak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 31

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy jechać zimą do Austrii. Takie zimowe wakacje zamiast letnich w tym roku. I tak się zastanawiam czy potrzebujemy opon zimowych? Bo od kilku sezonów mam całoroczne, i takie taż planujemy kupić. Tutaj taki ranking Ranking opon całorocznych - sprawdź artykuł na Magazynceneo.pl nawet spoko obrazuje co jest na rynku, tylko tam pogoda może być gorsza. A Wy polecacie zimówki czy całoroczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim miejscem na letni odpoczynek to polecam wam miejscowość Supraśl i hotel www.hotelsuprasl.com Miejscowość ta znajduje się na Podlasiu w Puszczy Knyszyńskiej, więc jest tam bardzo spokojnie i malowniczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy